Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 felett mások szerint is...

30 felett mások szerint is inkább középkorú az ember?

Figyelt kérdés
A teste se úgy működik már és az élete közepe felé jár.
2021. dec. 12. 00:11
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
93%

De az a baj, hogy te negatívumokat társítasz a középkorúsághoz. Szerintem pont az a generáció vagyunk, akiknél már ezek nem számítanak, mert bármikor csinálhatsz bármit.


Azt meg még mindig nem fogod fel, hogy lehet valaki huszonévesen nagyon sovány vagy kövér, és 30-40+ évesen szedi össze magát, és akkor neki az a csúcs.

2021. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:

Mi köze van a "csúcshoz" annak, hogy sovány vagy kövér?

Az csak egy összetevője..

2021. dec. 12. 18:16
 43/69 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha pl. 25 évesen leguggolni sem tudsz, 35 évesen meg biciklivel jársz dolgozni, akkor a fizikai csúcs nem 25 évesen volt. Ebben az esetben a közérzeted jobb 35 évesen.
2021. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
#40: 28 vagyok. De ne zavarjon.
2021. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:

43



Lehet.

A többségünknek rosszabb a közérzete.

Nekem a közérzetem, a vérképem és a krónikus betegségeim állapota is romlik mostmár.

2021. dec. 12. 18:30
 46/69 anonim ***** válasza:
De milyen többségünknek? Miért nem "neked"? Miért nyugtat meg, ha mindenki szarul érzi magát? Akkor bele lehet süppedni a szarba?
2021. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:

Neked meg a tagadásba belesüppedni?


Nincs ismerősöm, aki ne ezt mondaná...

2021. dec. 12. 18:33
 48/69 anonim ***** válasza:
96%

Nekem meg boldog ismerőseim vannak, akik nem a tízes számrendszer szerint depiznek be.


Mi tagadás azon, hogy most sokkal egészségesebb vagyok, sokkal aktívabb, és még mindig sokkal fiatalabbnak néznek? Felőlem nyanya is lehetek, ha a kis lelked megnyugszik, engem az zavar, amikor valaki nem tud a saját nevében nyilatkozni, hanem mindenkit le akar húzni maga mellé a boldogtalanságba.

2021. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

Mi a legtöbben boldogtalanok vagyunk, de vannak biztos boldogok is, DE MINDENKI érzi és fel is fogja, hogy a teste nem úgy működik. Próbálj mondjuk tanulni, rájössz. Az első szakomon milliószor jobban fogott az agyam.

Vagy nézz meg képeket magadról. Én megijedek. De mondjuk a tükörbe nézve is.

2021. dec. 12. 18:49
 50/69 anonim ***** válasza:
93%

Jobban nézek ki a fogyás miatt, de nem kell a tükörbe néznem, hisz írtam, hogy még mindig fiatalnak néznek.


Igen, van, akinek JOBBAN működik a teste. Nekem sok ismerősöm van, aki gyerekként kövér volt, és lefogyott. A lakosság többsége is el van hízva, ha ők fogynának, ők is jobban éreznék magukat.


A vérképem is olyan volt, hogy az orvos azt mondta nekem 24 évesen, hogy ha nem változtatok, nem érem meg a 40-edik szülinapom.


Egyébként nem te vagy az autista csokizabáló lány?

2021. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!