Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyám miért nem elégedett a...

Anyám miért nem elégedett a barátommal?

Figyelt kérdés
Mindent kritizál rajta, de persze ezt nekem mondja, és nem a barátomnak. De egyébként engem is mindig kritizál, de ilyen kis dolgokban is akár, hiába már lassan 30 vagyok. Miért úgy öltözök fel ahogy, miért csinosítom ki maga, hiszen már barátom van, miért mosom meg a hajam ekkor meg akkor, meddig fürdök stb. Míg nem volt barátom az fújta mindig a kutyának se kellek, mikor lett valakim, meg ő a lábát nem törölné egy olyan fiúba, mint az én barátom, mert neki már fiatalon is volt igénye. Meg hogy egy csóró, mert csak havi 200-at keres. Szerinte sokkal könnyebb dolgom lenne egy olyan férfival, aki nem feltétlenül szeretné, hogy dolgozzak. A haját, a beszédjét, a járását kb. mindent kritizál a barátomon.
2021. dec. 12. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülye. Ne törődj vele.
2021. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell vele beszélni egy darabig
2021. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De egy házban élünk.
2021. dec. 12. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Van baja anyádnak rendesen, sajnos tudom kb mibe vagy mert az enyémek is beszólnak mindenbe, csak nem ennyire...legjobb lenne elköltözni...ha nem meg oldható akkor sajnos el kell viseled, de a helyedben nem hallgatnék rá.
2021. dec. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

30 vagy. Anyáddal laksz. A csávó keres 200-at.


Ez milyen jövő?

2021. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Való igaz. 30 évesen még nem állsz úgy anyagilag, hogy elköltözz és összejössz olyasvalakivel, aki kőkemény havi 200 ezret keres, amiből ezt a problémádat nem fogja megoldani. Ebből bizony sok minden nem lesz. Anyukád lehet, hogy gonosz, viszont a fő problémát nem ő jelenti.
2021. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Manapság sokan még kevesebbet is keresnek, mint a barátom, olyan is van. De nekem is van keresetem, bár igaz, hogy a barátom jobban keres.
2021. dec. 12. 19:54
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

7.-re.


200-nál kevesebb a fizud? Hogy? Mi a sulid? Őrök kapnak 240-et.

2021. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hat ha nincs kulonosebb gond vele pl nem narkozik meg nem jar lopni hetvegente akkor anyuddal kene dumalni h felnott vagy es a te eleted, ne szoljon bele. Har ugy nehez ha vele elsz. Volt h nekem se kedveltek a bnomet.. de miattam lenyeltek es kedvesek voltak vele. Sztem ez igy normalis..
2021. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kerdező

Itt az ideje saját lábra állni. Én is 30 vagyok, nő, 24 évesen egyedül külföldre jöttem, azóta is itt vagyok, minden anyagi segítség nélkül

2021. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!