Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyha valakit meg akarok...

Kyrusskaa kérdése:

Hogyha valakit meg akarok verni pl egy lányt mert kiakar kezdeni a Barátommal, és hogyha fel jelent ez miatt, De nincs Bizonyíték hogy én vertem meg akkor nem kerűlhetek érte Börtönbe? (Senki sem lássa csak mi 2-en vagyunk! )

Figyelt kérdés

2018. dec. 13. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bűncselekmény igen, így börtön jár érte.
2018. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Normális ember, főleg lány ilyet nem csinál! Magadat teszed ezzel szánalmassá. Ha a barátod szeret téged, akkor nem fog más lánnyal foglalkozni. Nem azzal van baj, ha egy csaj ki akar kezdeni egy sráccal, akiknek barátnője van, hanem a pasival, ha hagyja magát! Tehát ahelyett, hogy szarrá versz valakit, kicsit nézz már magadra, hogy mennyire cigányosan viselkedsz. Szerinted a pasid majd elnézi neked, hogy verekszel, mint egy hisztis kisgyerek?
2018. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy meg tudnád oldani, hogy ne legyen bizonyíték, főleg hogy képes vagy ilyen kérdést kiírni. Egyébként ha a barátoddal ki lehet kezdeni, akkor nem vele van a probléma? (Illetve ha nem, akkor miért stresszeled magad?)
2018. dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha a pasid meg akar csalni, akkor meg fog. Akkor is, ha őrt állsz mellette.
2018. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Ilyen helyesírás mellett nem lesz csoda, ha keres a pasasod egy kevésbé analfabétát.
2018. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Cigányok vagytok e?
2018. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem írt privátban, tehát az!
2018. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!