Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudok legegyszerűbben...

Hogy tudok legegyszerűbben megszakítani minden kapcsolatot a "legjobb barátommal? Elegem lett a dolgaibol. Egyre gázabbnak érzem a dolgait

Figyelt kérdés

8 éve ismerjük egymást. Azóta nem változott semmi. Legalábbis vele.

Én mindig is törekedtem arra hogy jobb legyen. Szorgosan dolgozom mindenért megküzdök. Vannak terveim teszek érte hogy meglegyen.

De ö meg semmi. 8 éve az van ez lesz az lesz így és úgy. Soha nem tett semmiért. Folyamatosan élösködik mindenkin. Kölcsönkéreget. Nem dolgozik.1 hónapnál sehol nem dolgozott többet sehol. De inkább 1 hetet itt 1 hetett ott dolgozik. De folyamatosan panaszkodik ilyen rossz neki olyan rossz. Mert neki nehéz élete van. Bármikor találkozunk csak panaszkodik. Mást nem is enged szóhoz jutni csak mondja a magáét.


2019. máj. 24. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy hogy tudsz? Úgy, hogy megszakítod. Nem keresed, ha meg ő keres, nem veszed fel.
2019. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne reagálj semmire. Nézd levegőnek. Tiltsd le az online felületeken.
2019. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kerüld el. Rázd le ha keres, hogy programod van, beteg vagy, vendéget vársz, stb.

Idővel nem fog keresni mert megunja. Közben meg lehet talal magának olyan barátot,aki hozzá illően elcseszett ßs majd panaszkodnak egymásnak. Nálam bevált.

2019. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a korrekt az lenne, ha egyenesen megmondanád neki, mi a bajod és a szemébe mondanád, hogy ezen dolgok miatt többet nem akarsz vele barátkozni. Utána már letilthatod, de csak úgy eltűnni szerintem minden helyzetben gyáva bunkóság, ebben is, pedig maximumálisan egyetértek, hogy jobb lesz nélküle az életed.
2019. máj. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek a 4essel. Voltam ennek a másik oldalán és hiába telt el már 10+ év még mindig eszembe jut néha hogy vajon mi történhetett, jobb lett volna ha lezáródik normálisan. Bár én ilyet nem csináltam mint amit leírsz, de akkor is.
2019. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolnám, hogy első körben kommunikáld le feléje, hogy mi nem tetszik, mit kellene másképp tennie.

Ha ez nem válik be, akkor tiltás.

2019. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hallgass nyugodtan a #3-asra,ha egy igazi ta*'"'ó pa*'*'sztra akarsz hallgatni.
2019. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feladata a kérdezőnek, hogy megnevelje az ismerősét. És nem is Jézus Krisztus, hogy ha megdobják kővel, visszadobja kenyérrel. Az illető energiavámpír tisztességtelenül viselkedik vele. Nem kell az ilyenek lelkét ápolni holmi fennkölt tisztesség jegyében. Tisztességesnek azokkal kell lenni, akik velünk azok. Mondjuk egy normális párkapcsolat, csak éppen össze nem illőség esetén. Itt nem az a helyzet.
2019. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!