Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha még sosem cigiztem,...

Baj ha még sosem cigiztem, nem ittam, nem drogoztam 21 évesen?

Figyelt kérdés

Kimaradtam valamiből?

21/l


2021. dec. 15. 17:42
 1/8 anonim válasza:
59%
Én is így voltam vele, sőt kávét sem ittam. 21 évesen ittam először bort, de azóta sem iszok összejövetelek alkalmával 1-2 decinél többet. Illetve sörből is csak max egyet. Én örülök, hogy így döntöttem végignézve, hogy a korosztályomban hány lány bőre ment tönkre a cigitől. Huszonévesen sokan úgy néznek ki mintha 40 évesek lennének és bűzlenek, mint a görények. A drogosokról nem is beszélve. Senkik lettek konkrétan.
2021. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Dehogy baj!

Pont előny!

2021. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

De ez valami troll kérdés?

Odairtal, hogy nem drogoztal... Itt kamu szaga van...

2021. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Becsülendő dolog.
2021. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Már miért volna baj? 30 évesen pont így vagyok.
2021. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem, jól csinálod. Én 19 éves vagyok, sosem cigiztem, sosem drogoztam (még mindig nincs tervben egyik sem), inni pedig csak pár korty alkoholt ittam és az sem hiányzik.

A cigizés szerintem csak a tinédzsereknél menő (sajnos). A felnőtt dohányzó ismerőseim mindannyian le akarnak szokni, csak ugye már függők és nehezen megy, de megbánták az egészet.

2021. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A dohány az nagyon nagyon ritkán jár pozitív mellékhatással. Csak két emberről tudok, aki meditációra tudta használni. Az alkohol nagyon jó lehet, de nagy előgyakorlat kell hozzá.


A drogokat elég baj, hogy nem próbáltad, főleg a pszichedelikumokat, mert így kb tudatosan elzárod agad istentől, ha amúgy nem szoktál meditálni.

2021. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 26 évesen vagyok ugyanígy.


1 slukk cigit mondjuk szívtam 15 évesen és köszönöm annyi elég is volt. Alkoholt sose iszok, nem szeretem se az ízét, se a szagát.


Drogokról pedig semmit nem tudok. Ismerősöm sincs, aki kábítószerezik szerencsére, tehát jó társasági körökben mozgok ezek szerint :)


Pacsi!

2021. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!