Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drogoztam hova fordulhatok...

Drogoztam hova fordulhatok egy ilyen bonyolult problémával?

Figyelt kérdés

8 évig nagyon erőteljesen drogoztam,gyakorlatilag mindent használtam ami a kezem közé került. Már akkor tudtam hogy ebből lehet problémák lesznek(szüleim is folyton le akartak beszélni) de nem hallgattam rájuk,és nem vettem komolyan.


Aztán valami történt velem,3 éve már egyáltalán nem fogyasztok semmilyen drogot,de valami történt az agyammal azon belül is a központi idegrendszeremmel (eddig csak tippeltem hogy azzal lehet a gond,de olvastam utána és elég nagy a baj).


A lényeg annyi hogy amúgy napi 1 xanaxot és 1 parnassant szedek be esténként hogy tudjak aludni...mind a kettő antidepresszáns(ha nem szedem esélytelen hogy aludjak).


Na de amikor felébredek az agyam központjából kifelé egy pulzáló érzést érzek,és ez sokszor jár azzal hogy a fülem össze-vissza működik,valamikor cseng,valamikor pattog a dobhártyám...de ahogy felébredek rendesen minden elmúlik SZERENCSÉRE.


De attól félek hogy ez komolyabb probléma lesz,ismétlen 3 éve van velem ez mindig felébredés előtt.


Na már most ha ez egyáltalán gyógyítható akkor kihez kell fordulnom? Pszichológushoz járok..de ebben a témában nem sok mindent tudtak mondani,kb annyit amit én is tudok hogy a drogtól van.


Voltam minden fajta vizsgálaton de sehol nem állapítottak meg szervi gondot,viszont szerintem valami akkor is van,mert ha nem lenne akkor nem csinálná ezt az agyam.


Köszönöm a válaszokat!


2021. máj. 27. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán neurológia. De első körben háziorvos, ő utal be akárhova is.
2021. máj. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Koponya MRI
2021. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A háziorvoshoz menj elsőnek ő beutal idegre és onnan majd ők küldenek mindenféle vizsgálatra. Külön ne menj mr re csak ha ők kérik
2021. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Károsodott az agyad, ami egyébként a bonyolultsága és összetettsége miatt egy igen érzékeny szerv, és nem hiszem, hogy ezen segítenek ezek a gyógyszernek koránt sem nevezhető pirulák amiket szedsz.
2021. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a függőségből soha nem fogsz tudni kigyógyulni,de egyébként ajánlom:A Zacher című könyvet,ezt ecseteli hogy miért nem
2021. aug. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!