Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érzitek magatokat?...

Hogy érzitek magatokat? Várjátok az ünnepeket? Ki mit csinál a szünetben?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van kedve és ideje, írja le részletesen, hogyan zajlik nálatok a karácsony? Mentek valahova szilveszterezni? Miket csináltok a szünetben? Mit szeretnének kapni és miket adtok másnak karácsonyra? Meséljetek valamit!

2021. dec. 15. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Rendszerint minden évben kapkodással telik ez az időszak, főként nálam, a tetves munka miatt még tavaly is szenteste napján takarítottam meg mellette állva ettem falatonként... ja és karácsony fa sem volt, felhúztam magam inkább megittam pár cent whisky-t éjszakáig.

Szilveszterezni nem, mert 2.án már mehetek dolgozni és választhatok hogy ájulásig berúgunk, nem az újév miatt, mert ebben az időszakban semmi jót nem várunk, és az ország is egy mocsár, bográcsban főzünk egy jót a családtagokkal, mi emberek jól megisszuk a magunkét, a fiatalabbak közül csak én értékelem az idősebbek társaságát, mert vannak elég bolond családtagok akikkel jobbat szórakozunk.


Ajándékozás nálunk nem igen van.

29F

2021. dec. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem azt, hogy ünnep közeleg, feszült vagyok a jövőt nézve, de nem a covid miatt. Az ünnep idején a szülőknél leszek, tanulok.
2021. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok dolgozni....
2021. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dolgozom egészen karácsonyig. Aztán 1 hét szünet.
2021. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!