Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire vélnétek, ha egy ellenkez...

Mire vélnétek, ha egy ellenkező nemű jóbarátotok letiltaná a számotokat, de messengeren attól még el lehetne érni?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóbarátom, akkor megkérdezném hogy mi az oka.

Volt már, akinek én is letiltottam a számát mert állandóan hívogatott. :D 1-2 hónap után feloldottam, azóta minden oké.

2021. dec. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván féltékeny a partnere, és nem akar konfliktust ebből. Az más kérdés, hogy erről a partnerről mi a véleményem, de ha neki jó így, akkor nem szólok rá semmit.
2021. dec. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenesetre veletlenul nemigen lehet letiltani, a messengeren viszont elfelejtett kulon.

Kivetelt kepezne, mint pl felhulye idosebb rokonommal en, akinek hiaba szoltam, tovabbra is tolta az iszonyatosan kinos kommenteket. Na ot meghagytam volna arra a celra, hogy uzeneteket irkaljon.

De attol tartok, elso verzio. Es a miertnek ezer oka lehet, akar sertodes is.

2021. dec. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nincs párja az illetőnek, és soha nem is hívogattam telefonon, csak, ha valami munkaügyi dolog volt. Aztán egy idő után azt vettem észre, hogy mindig foglaltat jelez ilyenkor. De élőben kedves, és messengeren meg amikor látja, válaszol.

2021. dec. 17. 04:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Engen idegesítene ha egy barátom munkaügyben hívogatna... Hívja a kollégáit.

De tényleg kérdezd meg tőle. Az is lehet, hogy véletlen volt.

2021. dec. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj, nem voltam egyértelmű, munkahelyről vagyunk jóban.
2021. dec. 17. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!