Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha adhatnál néhány tanácsot...

Ha adhatnál néhány tanácsot fiatalabb énednek, mi lenne az?

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 22:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
éljen egészségesen ne zárkózzon el tanuljon türelmes legyen és megértő empatikus
2021. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg tanácsot adnék, de magamat ismerve nem fogadnám meg.:)

Végzetes dolgokat nem csináltam soha, egy pár olyan döntésem volt viszont, amit utólag talán másképp tennék.

Sajnos velem nem foglalkoztak a szüleim, ezért volt, hogy olyan emberekkel barátkoztam akik bántottak, kihasználtak, de erre jó idő múlva jöttem csak rá.Nem igazán volt önbizalmam, nem volt önbecsülésem.

2021. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első nyelvként tanulj angolul. Járj el szakmai eseményekre. Ne dohányozz, ne igyál.
2021. dec. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Élj egészségesebben, tanulj meg RENDESEN németül, szedd össze a családod és húzzatok ki Svájcba, Ausztriába vagy Németországba. De hát utólag könnyű okosnak lenni... Akkor még nem láttam előre, mit hoz a jövő.
2021. dec. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz emberekkel, értelmetlen feladat (ezt munkakörre értem).
2021. dec. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én csak segítenék megjavítani neki a motorját, azt, amivel fél évet szenvedett mire rájött hogy egy apróság miatt van baja....
2021. dec. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tudnék pár tanácsot adni. Sok buktató volt az életemben, amely a lelkében sok nyomot hagyott. Egy életen viselem a súlyát. De ha ezek nem lettek volna akkor most nem lennék az az erős ember akivè váltam ezek álltal. A fájdalmas leckék is kellenek ahhoz, hogy olyan életet tudjunk élni amilyet épp élünk. Én a padlóról kapartam magam össze és teremtettem meg a családomnak mindent, amire szüksége van. Ha nem lettek volna azok a leckék amiket kaptam, nem lenne ilyen életem amilyen most van (nem rossz értelemben értem)
2021. dec. 17. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A buktatókat nem lehet elkerülni, nincs tanácsom. Fiatalon mindenki kap tanácsokat, szinte egyet sem fogad meg, nem látja még át, hogy miért lenne hasznos.
2021. dec. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne pazarold az időd, pénzed egyetemre, úgyis kitörölheted majd a papírral a s3gged.

Ne hagyj az érzelmi zsarolásnak, ne költözz falura.

Ne hagyj fel a kalória számlálással.

2021. dec. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Bő nyállal csinald
2021. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!