Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyünk? Körülbel...

Imreko kérdése:

Milyen autót vegyünk? Körülbelül évi 10 ezer kilométert megyünk, nagyrészt városban. A keret 1,5-1,8 millió. Amire gondoltam: Honda Jazz, Audi A2, Fiat Bravo, vagy néhány évvel fiatalabb Punto. Minden ötlet érdekel!

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 15:23
1 2
 1/16 szántóvető ***** válasza:

fiatal legyen valamint jó lenne szűkíteni pl. olasz vagy német autó?

[link]

2013. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezek közül magasan a legkomojabb,legtágasabb,legmodernebb a BRAVO.Fentartása se túl magas.De ha elég egy egyszerűbb,kissebb autó akkor a JAZZ,PUNTO közül válassz.Ha évi 10ezret jársz benzinesbe gondolkodj.
2013. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Seat Ibiza
2013. aug. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Focus, H Astra nem játszik?
2013. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg új autót


DACIA SANDERO

[link]


DACIA LOGAN

[link]

2013. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A feleségemmel közösen használnánk az autót. Ezért fontos a könnyű kezelhetőség. :) Rengeteget cikket olvastam az elmúlt időszakban. A Hondákról kizárólag jókat írnak, ez miatt elég rendesen tartják az árukat. A Bravo nagyon tetszik, viszont ott már lehet, hogy jobb választás lenne egy disel változat. A H Astra is opcionális!
2013. aug. 3. 16:35
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Én a Fiatokról tudok neked nyilatkozni, mert az évek alatt kb. 20db fordult meg a családban. Most is van 3db.

2-es Bravo és a Grande Punto is nagyon megbízható autók.

Mindkettő 1.4-ed szívó motor. Nagyrészt városban használva 8 ill. 7 litert esznek télen fűtéssel, nyáron folyamatos klímával. Városon kívül 6, ill. 5,5L.

A Bravóba éppen elegendő ez a motor, a Tjet 120 jobban illene hozzá, vagy az 1.6 Mjet.

Puntoba elég az 1.4-es sima is. Jól viszi a kasztnit. Az 1.2-es viszont nagyon kerülendő!

Én az UNO-tól végigkísértem a Fiatok fejlődését. Az újak nagyon komolyan össze vannak rakva.

2013. aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg Opel Agila.

De leginkább az Új Dácsiával értek eggyet. Vagy jazz.

A H Astra is nagyobb. ÉS gondolom nem gáz , ha nem fogyaszt sokat. Inkább a picik közül választanék, így , hogy mondtátok, hogy városban használnátok.

2013. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy az Agila mását (vagy fordítva) a Suzuki Splasht.
2013. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"A H Astra is nagyobb. ÉS gondolom nem gáz , ha nem fogyaszt sokat. Inkább a picik közül választanék, így , hogy mondtátok, hogy városban használnátok."


Van abból 5 ajtós is ám, nem csak a kombi! És azt azért nem mondanám rá, hogy egy hatalmas "tank" lenne.

Nekem dízel van, azzal 5 literrel eljárok, de az 1.6-os benzines is beéri 6-7 literrel. Nem hiszem hogy ez olyan borzasztóan sok lenne és a többi ennél lényegesen kevesebbet fogyasztana.

2013. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!