Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet senkinek...

Miért nem lehet senkinek szituációs kérdéseket feltenni, mi a baja velük sokaknak?

Figyelt kérdés

Olyanokat hogy leírok egy szituációt ami róla szól, és megkérdezem hogy érezné magát olyankor meg mit tenne. Különféle helyzeteket szoktam kérdezni pl. ha eltévedne egy erdőben, rátámadna egy medve, valaki bemutatna neki a középső ujjával az utcán vagy akármi. De nagyon kerülik a választ az ilyen kérdésekre többnyire. Mi a baj ezekkel titeket zavarna?

(Egyébként nem csak olyanoknak teszek fel ilyeneket akikkel szoros kapcsolatban vagyok)


2021. dec. 17. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
azon kívül hogy értelmetlenek a kérdéseid?
2021. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki kérdezi és milyen helyzetben merül fel a kérdés. Van ilyen típusú társasjáték, amit játszottunk kollégákkal, mondjuk az általad példának hozott kérdések egyik kártyán sem szerepeltek, de voltak szituációs jellegű kérdések. Nem tudom a játék nevét, de lehet, hogy te már ismered, ha nem, akkor esetleg keresgélj, hátha megtalálod. Ha egy idegen váratlanul nekem szegezne ilyen kérdéseket, hirtelen nem tudnám hova tenni, mi köze hozzá, miért érdekli. Ha ismerősökkel teljesen más témáról beszélgetünk, és valaki erre váltana át minden átmenet nélkül, az is fura lenne. Itt a gyakorin meg ha nem akarok, nem válaszolok ilyen kérdésekre, nincs válaszadási kényszerem.
2021. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó szituációval kapcsolatban, tudok hasznos tanácsokat adni, élőben szoktam alkalmazni, bár nem mindig jut el a mondanivaló az illetékes emberekhez.
2021. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez pofázás a semmiről, teljesen értelmetlen. Ökörségek, amik se téged, se őket nem visznek előre. Nagyon fárasztó lehetsz, ha tényleg ilyenekkel találod meg az embereket, biztosan sokan elkerülnek. Én legalábbis tuti menekülnék előled.
2021. dec. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem azoktól a kérdésektől van herótom, amiknél megkérdeznek, hogy mit választanék két dolog közül, majd felsorolnak két retekszar opciót, amivel megtehetnéd a való életben azt, hogy egyiket se válaszd.


Pl hogy a büdös Marika vagy a fogatlan icuka lenne-e a szívem választottja, ha marika hisztis is, icuka meg nem létezik a lakáson kívül. Hát baszdmeg, egyiket sem, megtehetem, hogy szingli legyek, de még azt is, hogy a másik nemet válasszam. Jézus.

2021. dec. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Mert az ilyen kérdésekre csak fantáziadús, kreatív és játékos emberek szeretnek válaszolgatni és tovább gondolni őket. A legtöbb ember viszont nem ilyen hanem földhözragadt és csak hasznos, aktuális dolgokról szeret gondolkodni és beszélgetni, ennyi. Én is szeretem az ilyen random szituációs témákat de mivel hasonló tapasztalataim vannak már csak olyanokkal hozok fel ilyet akikről tudom hogy vevők rá :D
2021. dec. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minek nevezzelek c. kérdés, sztem másoknak is gondot okozhat, nem?
2021. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen kérdéseket. A szerepjátékokra emlékeztet. 😁
2021. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Ne általánosíts, sokan vannak akik szeretik az ilyen jellegű kérdéseket... Pl az óvodában 🤷‍♂️
2021. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a való élet valós kérdéseire való megoldáskereséssel vagyok elfoglalva. Sem kedvem, sem energiám egy álomvilágban felvetődő kérdésen agyalni. Mással akarom fárasztani az agysejtjeimet!

Az ilyen jellegű kérdéseket meg amiatt nem válaszolom meg, mert az illető felbátorodik és vérszemet kap. És nem elégedik meg a kérdésre adott válaszommal, hanem elkezdene játszani velem,, és tol még tíz ilyen kérdést gyorsba. Na ehhez meg pláne nincs kedvem.

2021. dec. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!