Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy ismerősötök kellemetlen...

Ha egy ismerősötök kellemetlen szituációkról tenne fel kérdéseket nektek, a ti bizalmatokat elvesztené vele?

Figyelt kérdés
Hogy mit csinálnátok ilyen szituációkban, ha megtörténne, pl. ha utcán megtámadnának, vagy megvernének mit tennétek, meg ilyesmi. A ti bizalmatokat milyen hamar vesztené el ezekkel?
2014. jan. 9. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán értem, de...szóval én nem bíznék meg benne, ha feltenne olyan kérdéseket, hogy mit tennék ha megtámadnának? mert ennek nem sok értelme van vagy nem értem :D
2014. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A hangsúly fontos, ha úgy kérdezi, mint aki be van pisilve, ha ilyesmire gondol, azt hinném, hogy üldözési mániája van. Viszont ha csillogó szemekkel, tettre készen avagy vágyakozva kérdezi, eléggé messzire kerülném az illetőt.
2014. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én ismerősöm naponta kérdezget ilyeneket, ugyanis próbál egy történetet írni, és tényleg érdekli, hogy mit tennék ilyen szituációban. Én már megszoktam, és egyáltalán nem zavar, csak néha kicsit idegesít, főleg ha éppen másra koncentrálok, és huszadszorra érdeklődik egy dologról :DD
2014. jan. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!