Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért leszek szomorú, ha...

Miért leszek szomorú, ha olyan zenét hallgatok ami tetszik?

Figyelt kérdés

Most pl nagyon megtetszettek a kispál és a borz zenék, hallgattam itt az ilyen koncerfelvételeket, ku®vajók, de rossz kedvem lett tőlük. Valahogy mindig a múlandóság jut ilyenkor az eszembe, most hatványozottan, mert azért ezek már nem mai zenék és így olyan fura🤷‍♂️

De egyébként mindig ez van, ha jól éreztem magam az osztálytársaimmal, akkor arra gondoltam hogy ennek az évnek mindjárt vége, utánna meg már mindenki másasbb lesz stb. Más is szokott így érezni? Sokszor mikor örülni kéne, semmi okom a szomorkodásra, na akkor leszek szomorú🤦‍♂️



#zene #szomorúság #Szerintem valami nagyon nem oké a toronyban..
2021. dec. 17. 22:19
 1/4 anonim válasza:
Én örültem volna ha kamaszkoromban kikerülhetetlen lett volna a Kispálésborzék, de még így is csak saját magam leltem a zenéjükre. Jó ideje (hónapok óta) nem hallgatom őket, mert nálam korszakos lett sztem mivel utólag lettek nekem ismerősek. Nosztalgikusan szomorkás most nem akarok lenni, te meg pont abban vagy. :)
2021. dec. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam sokáig így, de ez nem feltétlen jó gondoatmenet, mert akkor a jelent, amiben él az ember, nem értékeli, nem veszi észre a jelen szépségeit.
2021. dec. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vagyok így... Rossz emlékeket hoz fel sok zene ami tetszik
2021. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont azért tetszik, mert tudsz vele azonosulni, még akkor is ha éppen nem jók, azok az emlékek. Nekem is vannak ilyen zenék, amik ilyen 10 évvel ezelőttre emlékeztetnek, imádom őket, de ugyanakkor szomorúsággal tölt el.
2022. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!