Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziósnak számítok hogy...

Depressziósnak számítok hogy szomorú zenéket hallgatok? 18/f

Figyelt kérdés

Alapból én zenészként is tevékenykedem, zenéket írok

Valahogy ez a szomorkásabb akkordok fognak meg és azokból jönnek nekem érzelmek ha zenét hallgatok is. Most itt nem azokra a mai rapp zenékre gondolok amit a fiatal tizenévesek hallgatnak , főleg elektronikus vonalon.

Eddig különösebben nem foglalkoztam vele csak valahol olvastam hogy a depisek hallgatnak szomorúbb zenéket


2021. máj. 15. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2021. máj. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Én hardcoret hallgattam tegnap a munkahelyen, mégse törtem szét mindent.
2021. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Milyen érzelmeket érzel közbe? Szomorú leszel,esetleg sírsz,vagy csak próbálod beleélni magad?

Bár ahogy írtad,hogy eddig nem foglalkoztál vele,szerintem nem vagy depis. Nyílván van egy szomorú hangulatuk,ami kicsit nyomaszthat,de lehet hallgatni attól független.

2021. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió egy kórkép, nem vagy depressziós csak mert szomorú zenét hallgatsz.
2021. máj. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az igazán depressziósok zenét sem különösebben hallgatnak. Mivel nem erdekli őket semmi.
2021. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!