Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
A barátomnak meghalt a papája,és most gondolom nagyon nehéz neki. Részvétemet nyílvánítottam már és elmondtam,hogy itt vagyok neki ha szüksége van bármire. Ezen kívűl mit tehetnék még? Rosszul érzem magam,nehogy valami rosszat mondjak esetleg és még fel is idegesítsem..

2021. dec. 18. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi mást nem kell mondanod azon kívül, amit már eddig is elmondtál.

Az illő volt és pont elég.

Az emberek kevés kivétellel helyén tudják kezelni a gyászukat, különösen egy idős ember esetén, ezért nem kell túlzásokba esni.

Lehetőleg hagyd békén és hagyd, hogy ő keressen amikor már igényli a társaságot. Akkor sem kell a nagypapáról beszélned, kivéve ha ő hozza fel, akkor türelemmel hallgasd meg, mert ennek még itt az ideje. Egy félév múlva viszont már nem.

2021. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz semmit se tenni, ami szar érzés de sajnos ez van. Érezze azt hogy ott vagy mellette és bármikor számíthat rád ha szüksége van.
2021. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!