Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy 21-22 évesen...

Normális, hogy 21-22 évesen még bizonytalan vagyok önismereti téren? Ilyenkorra már kiforrott személyiségű, tudatos felnőttnek kéne lennem?

Figyelt kérdés
Próbálok tudatosan arra koncentrálni, hogy mit miért csinálok, az egyes élethelyzetekre adott reakcióimat kielemezni, "pszichoanalizálni" és kontroll alatt tartani magamat. De még rengeteg munka van hátra és rengeteg a kérdőjel bennem. Nem a tinikre szokták ezt úgy mondani, hogy "keresi önmagát"? Talán le lennék maradva a korosztályomtól?
2017. máj. 18. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lemaradva, soha nem fogod azt érezni, hogy na mától felnőtt vagyok... és mindent pontosen ezért és ezért teszek... ilyen nincs... 70 évesen is pontosan az a bizonytalan kérdőjel leszel a fejedben, aki ma vagy...

A tinik keresik önmagát pedig inkább a kpop maszkokra, punk hajra, meg doctor who-s pólókra mondják...

2017. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tessék istt a kedvenc "könyvem"ből a kedvenc idézetem...

[link]

39/f

2017. máj. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is lesznek benned kérdőjelek, egyébként soha senki nem kiforrott. A személyiség folyton változik, többé-kevésbé rendszertelenül.
2017. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1

Ácsi, mi az összefüggés a "keresem önmagam" és a Doctor Who merchandise között? Mert szerintem semmi. :D Az ember nem lázadásképp vesz relikviákat, hanem azért, mert szereti az adott filmet/sorozatot/előadót/etc.

2017. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem külön külön értettem, hanem amikor egyszerre magáraaggat mindent.
2017. máj. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!