Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kérdésekre mondják azt...

Milyen kérdésekre mondják azt hogy gyerekes?

Figyelt kérdés
Egy beszélgetésben, mik a gyerekes kérdések?
2021. dec. 19. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

mi számit gyerekesnek? Ha ismerkedésről van szó és felnőtt emberek vagtok valószínűleg ne tedd fel:

Mi a kedvenc színed?

Mi a kedvenc ételed?

Milyen zenéket szeretsz?



Ezek olyan kit érdekelnek. Olyan nincs téma és mintha az időjárásról beszélgetnétek ami ugyszintén ciki. De azt megkérdezheted, hogy esetleg vane valami étel allergiája. Ez mondjuk késöbbiekben esetleg étterem választásnál jól jöhet.

2021. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki elő hozakodik azzal, hogy jaj ez meg az így meg úgy milyen gyerekes az szerintem már tényleg gyerekes. Értelmes ember a kérdésre válaszol nem kitér ilyen szarokkal előle. Persze előfordul nagy ritkán, hogy 20 évesen bevágnak olyan hisztit a semmire, amire tényleg lehetne azt mondani, hogy gyerekes. De egy kérdés önmagában se nem gyerekes se nem felnőttes.
2021. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#1.

Elképzelt eset:

Első randi egy zenés étteremben, ahol élő háttérzene szól.

Az egyik számnál azt mondja a partner: na, ez a zenét én nagyon nem bírom.

Szerintem ilyenkor 10 emberből 9-nél automatikusan visszakérdez:

Miért, mlyen zenéket szeretsz?

És ebben nincs semmi gyerekes. Sokkal értelmesebb rákérdezni, mint ülni csendben mint egy kuka, és töprengeni, na, vajon milyen zenéket kedvelhet?

Vagy pl. az időjárás.

Bejön a nő, azt mondja borzasztó ez a szeles idő, teljesen szétvitte a frizurámat.

A pasi -ha egy kicsit is kedves- azt mondja: hagyd a csudába, nagyon jól áll neked ez a tépett fazon.

(nem pedig azt, hogy jaj ne beszélgessünk az időjárásról, nem vagyunk mi angolok)

Viszont ha leáll és elkezdi fitogtatni a nő előtt a meteorológiai ismereteit, mondván, hogy "a magasabb légkori nyomás torlódásakor keletkezett nyomáskülönbségnek köszönhetően a párás levegő földközeli kicsapódása......." na ez már gyerekes okoskodás.


Szerintem kicsi odafigyeléssel és a megfelelő mértékkel, szinte minden témakör szóbajöhet. ;)

2021. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez a helyzettől függ.
2022. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!