Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Frappáns válaszokat várok, a...

Frappáns válaszokat várok, a mikor jön a baba, terveztek e gyereket kérdésekre, ti hogyan valaszoltok jót és ütőset?

Figyelt kérdés

Nem rég volt az esküvőnk, mindenki fel teszi ezt a kérdést minden áldott nap. Természetesen szeretnénk gyereket, de nem rögtön esküvő után. Mit mondjak a sok kíváncsiskodónak, hogy le szálljanak rólunk?


Előre is köszi!



#teherbeesés #Gyerek téma
2019. dec. 10. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
„Majd küldök fotókat arról, ahogy készítjük, jó?”
2019. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma még nem dugtunk. És ti? Nektek hogy megy?
2019. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Én mindig azt mondtam, hogy “majd egyszer”. Hálistennek leálltak a kérdezgetéssel, mert ràjöttek, hogy fiatalok vagyunk még. Pàr év múlva gondolom újrakezdik...

Egyébként senki nem ment bele mélyebben miután mondtam, hogy “majd ha normál munkarendben dolgozok” “majd ha megemelik annyira a fizum, hogy eltartsak belőle egy gyereket is” “majd ha nem aranyárú albérletben lakunk”

Gyűlölöm, hogy más pénztárcájában és nemi életében turkálnak.

2019. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Én azt mondtam, hogy "semmi közöd hozzá"

Egy idő után abbahagyták a faggatast

2019. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A mikor jön a gyerek kérdésre én mindig azt válaszoltam, hogy a deles busszal.
2019. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!