Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Keresem azt a műsor-típust,...

Keresem azt a műsor-típust, amiben Friderikusz Sándor beszélgetett gyerekekkel. 2-3-4 gyerekkel, fontos kérdésekről. Mi volt a címe?

Figyelt kérdés
.
2021. szept. 9. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyerekszáj.
2021. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ezt én is megtaláltam a neten, de nem erre gondoltam.

Hanem ahol egy kb. 4 éves kisfiú beszél arról, (most ezért elnézést kérek - de annyira szívszorítóan szép volt), hogy szerelmes egy pincérnőbe.

Azt hiszem nagy fotelekben ültek a gyerekek.

2021. szept. 9. 19:53
 3/10 anonim ***** válasza:
De, Gyerekszáj. Utáltam.
2021. szept. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Innen rémlik már? [link]
2021. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4/4 ahogy írtam, ezt én is megtaláltam.

Valóban a kérdésemre válaszoltál. Bár elég lekezelő volt a válaszod.


Nem találtam meg, amit kerestem.

Talán nem Friderikusz beszélgetett azzal a kisgyerekkel, akire emlékszem.

2021. szept. 10. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi volt annál a válaszolónál lekezelő? Teljesen korrekt, segítőkész és pontos választ adott a kérdésedre, Friderikusz csak a Gyerekszájban beszélgetett gyerekekkel. Írj ki inkább egy újabb kérdést, kicsit átgondoltabban, más infókkal.
2021. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az hogy: 'innen rémlik már?'

Ilyet csak annak mondunk, akit fényévekkel lejjebb gondolunk magunknál.

Amúgy én megköszöntem neki korábban a segítségét.


Próbálom megtalálni a megfelelő infókat ahhoz, hogy az itteni végtelen nagy információhalmazban megtaláljam amit keresek.

2021. szept. 10. 23:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Abban semmi egyéb belegondolnivaló sincs, hogy "Innen rémlik már?"

Ha úgy írta volna, hogy Úbasszus, innen rémlik már? Vagy Bammeg, innen rémlik már, vagy ha az örök klasszikust írja a "gúgli a barátod" Vagy ha megtoldja még azzal, hogy Hülye kérdésre hülye választ, na az lekezelő lett volna. De nem az, egyáltalán nem az.


Egyébként te szoktál valakit ismeretlenül fényévekkel lejjebb gondolni? Én nem.


Friderikusznak nem volt más gyerekműsora, csak a gyerekszáj, és ezt mindenki jól írta. Fotelekben ültek cukker vagy tudálékos kiskölkök ahogy a linkelt videóban is látszik. Más nem csinált ilyen műsort, de ha írsz valami közelebbit, lehet segíteni. Berendezés, zene, az se ártana, ha tudnád melyik adón ment, milyen volt a díszlet többi eleme, mikor ment, hány órakor stb.


A feltett kérdésre a helyes válasz szerintem is tényleg a gyerekszáj, ahogy a többiek is írják.

2021. szept. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem mindannyian szoktuk érezni, ha valaki érzelmi intelligencia szinten felettünk (pl.Sharon Stone - minden tekintetben is -) vagy alattunk áll.

Amúgy minél lejjebb van valaki, annál jobban szüksége van a szeretetünkre. Bár tudom, hogy ez nem a válasz volt a válaszodra.

2021. szept. 11. 22:53
 10/10 anonim ***** válasza:
🤦🏼‍♀️😂😂😂
2021. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!