Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy elaludtam a...

Normális, hogy elaludtam a fogorvosi székben, mert napokig fájt a fogam és nem aludtam?

Figyelt kérdés
A fogam miatt 4 éjszakát nem aludtam, végig ébren voltam, és a fogorvosnál az érzéstelenítő hatására elaludtam a székben. Ott spricceltek hideg vízzel, hogy ébredjek fel, emrt tartani kellett a számat. Elég kínosan éreztem magam.
2021. dec. 15. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Nem normális. Nem aludni mentél oda. Az orvos meg gondolod örült neked, hogy megy az idő, dolgozni nem tud, te meg alszol...
2021. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez mindenkivel megesik.
2021. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Megtörtént, nem hiszem, hogy először fordult elő ilyen az orvossal. Ez van. Most már legalább jobban vagy. Átérzem egyébként, mert szörnyű gyulladás miatt nekem is fáj jelenleg a számban egy rész, és voltam már vele orvosnál, jobb már sokkal, de még azt mondta az orvos, hogy idő míg teljesen begyógyul, így addig marad az, hogy követem az orvos utasításait + fájdalomcsillapítón élek. :/
2021. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Én kozmetikusnál aludtam el,talán még horkoltam is.
2021. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Velem csak olyan volt, hogy munkába menet a céges buszon aludtam el, úgy keltettek fel a többiek, hogy megérkeztünk.


Szerintem ha olyan helyzetben lettem volna, mint te, már a fogorvoshoz vezető úton elaludtam volna😂

2021. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad, a doki gondolom tudta az előzményt. Én a szempillásnál aludtam be, de nem mertem megkérdezni, hogy horkoltam-e (néha szoktam).
2021. dec. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!