Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Kruchio Éváról...

Mit gondoltok Kruchio Éváról Youtuberről?

Figyelt kérdés
Számomra régebben szimpatikus volt, amikor még szerény volt. Manapság már csak drága dolgokat vásárol, pl most a Dyson hajszárítót, meg a hajvasalón is gondolkodik, pedig ott van neki a Steampod amit nemrég kapott. Mintha valamit próbálna a drága dolgokkal ellensúlyozni.. Az ilyenek ne csodálkozzanak, hogy sose lesz saját lakásuk. Másrészt, szerintem borzasztó gyenge és érzékeny, minden zavarja, semmi változást nem tud elviselni, egyfolytában azt meséli, hogy így meg úgy sírt. Nem akarja beismerni, de ez a munka egyáltalán nem neki való, egyszerűen túl gyenge. Az öccse meg olyan mint egy kisgyerek, még mindig rajtuk lóg felnőtt férfi létére. Egyikük se teljesen okés.

#YouTube #kruchio
2021. dec. 21. 00:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Az ki?
2021. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Rákerestem, már régebben feldobta a yt, sima tucat videós aki azt hiszi hogy attól mert külföldön él (Németország ráadásul..) kiemelkedő lesz.


Végig görgettem a videóit, tucat női unalmas témák, egyre több ilyen van.


Ráadásul így látszólag sikertelen, a legkorábbi videói között (5 éve) beszélt a kövérségről, azóta nem változott, szóval valamit nagyon rosszul csinál, még akkor is ha van valami betegsége.


Amúgy itt gykn egyre több ilyen kérdés van, LOL.

2021. dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
56%
Egyetértek veled kérdező, rém unalmasak a videói, én már nem is nézem. Az öccsével való viszonya meg valóban elég furcsa, hogy állandóan náluk lóg, minthogy a párjával lenne, aki biztosan nincs neki. Azért felnőtt 30 éves emberek, már nem állandóan a testvérükön lógnak. Biztos van pénzük mert a kedvenc szőke youtuberének mindig küld ingyen drága sminkterméket.
2021. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na a Holényiről inkább ne is beszéljünk, az tényleg semmi máshoz nem ért a vásárláson kívül. Jól megtalálták egymást. Mondta is párszor, hogy a saját lakás csak egy álom, de hát basszus, olyan márkákat használ mint a Dyson, Hourglass, Drunk Elephant, na a Moschino meg Stella McCartney táskáival az élen. Az árukat megnéztem ezeknek, így nem tudom sajnálni ezt a nőt.
2021. dec. 26. 16:51
 5/19 anonim válasza:
51%
Nem értem mire nekik százféle smink, és drága holmik, de tanul a szőke barátnőjétől.
2021. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ezzel kompenzálják az amúgy unalmas és szar életüket.
2021. dec. 26. 18:20
 7/19 anonim válasza:
58%
Olyan mintha Evi is épp olyan nagyképű lenne, mint Zita. ezért nem is követem már a videót sem figyelemmel.
2021. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon elszállt ő is. Az egyetlen magyar Youtuber volt, akinek szívesen néztem a videóit, de manapság már inkább bosszúsággal tölt el, mint boldogsággal, ezért abbahagytam én is. Kár, mert tiszta szívű emberként tekintettem rá.
2021. dec. 26. 21:05
 9/19 A kérdező kommentje:
És remélem nem Martin hájfétise öli meg Évát. Amúgy meg akármilyen sminket meg hajápoló szereket vesz, igényes sose lesz, mert nem tiszteli és gondozza a testét. Pedig jól tudjuk hogy lelki eredetű problémák, ha Martin, tesója meg az anyukája szeretné, nem hagyná, hogy így nézzen ki.
2021. dec. 26. 22:47
 10/19 A kérdező kommentje:
lukitamiról?
2021. dec. 29. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!