Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeged környékén lenne igény...

Szeged környékén lenne igény állatsimogatóra? Folyt.:

Figyelt kérdés

Olyan állatsimogatóra gondolok, amire sok embernek szüksége lehetne.

Kikapcsolódás, megnyugvás, gyerekeknek program, esetleg ismerkedés stb.

Budapest-Balaton környékén nagy kereslet van ilyen létesítményre. Csongrád megyében is lehet megélne.

Nemtudtam melyik kategóriába tehettem volna a kérdest, ugy hogy lassák is akikhez szól.



2021. dec. 21. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szegeden van vadaspark/állatkert.
2021. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudom. Azért vannak buktatói, pl ha nem jön senki, akkor is etetni gondozni kell az állatokat. Mikre gondoltál? Kecske, póni, nyuszik, cicák, kutyusok?

Nekem a cat café ötlete jobban tetszik, állítólag már van Pécsett is. Bemegyek és jönnek a cicák hízelegni.

2021. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha sok száz gyerekre akarsz mindenféle parazitát (tetűt, bolhát, stb.) átpasszolni, akkor hajrá! Az állatsimogatók mindig melegágyai az ilyen parazitafertőzéseknek.
2021. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. A vadaspark igencsak draga lett, 3eft körül lehet a beugró. Oda nembiztos hogy kimennél levegőzni heti 2-3×.

Én ugy indulnék neki hogy 5-800ft belépővel számolnék. Mivel olcsó, így biztos élnének a latogatók a lehetőséggel.

10-15 fajtára gondoltam, lehet elég is lenne. Ló, baromfi félék, kecske, stb 1-2 egzotikum.

Cat cafe az más tészta.


3. Sértően veszem a megbélyegzést. Állataim közt se bolha, se tetű nincs évek óta.

Ellenben a plázában meg az árkádan szedtem már össze bolhát, többször. És igencsak kellemetlen tud lenni, olyan helyen főleg ahol senki se számítana rá. Na ezt csak hozzátettem, nem kell elhinned.

2021. dec. 21. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden (!) állatsimogatóban bolhásak az állatok idővel, a tiédben is azok lesznek. Meg lehet sértődni, még ha nem is annak szántam. Általános jelenség, hogy számos külső parazitát állatsimogatókból szednek össze a gyerekek.
2021. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha ilyen módon kimered ezt jelenteni, rákérdeznék milyen szakmai tapasztalat, és milyen egyéb élmény alapján állitod?


Jó állattartási körülmények, odafigyelés mellett kordában tarthatóak a dolgok.

2021. dec. 21. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!