Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az oké, hogyha...

Szerintetek az oké, hogyha egy olyan étteremben mint a vapiano, 2 ember 2 sorba áll be?

Figyelt kérdés
Most beállt elém egy na mindegy, mert úgy tűnik ezek együtt vannak. Most én egy hellyel hátrébb kerültem. Ez így szokás, vagy szólnom kéne hogy azért ezt ne?
2021. dec. 21. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Ezek ám az igazi problémák, nem a lengyel-belorusz határvillongások, vagy a cunami... :-DDD
2021. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy kerültél hátrébb...??? _eléd_ állt be?
2021. dec. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az komoly lehet, ha állsza sorban, beállnak eléd, te meg megkérded gyakorin hogy mit csinálj... Aztán jóskapista válaszol 5 perc múlva, te meg megfogadva a tanácsát, kiállsz magadért. Már a sor elején vagytok, megpöckölöd az előtted álló vállát és emelt hangon megkérdezed "Ezt mégis hogy képzeli?" Ő értetlenül áll, nem tudja má' hogy miről van szó..
2021. dec. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

3: szeirntem nem álltak be elé....

Az csípte a csőrét, hogy akik előtte érkeztek (!!!) ketten voltak, és két sorba álltak be (aki előbb sorra kerül, oda átmegy hozzá a másik).


Vihar a biliben!


Bevásárlásnál én is így szoktam a férjemmel. :-D

2021. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nee, ez jó taktika, használni fogom😁
2021. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenki pusztuljon meg aki két vagy több sort elfoglal és emiatt mások hátrébb kerülnek.
2021. dec. 21. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Há' most miért? Élelmeseké a világ🤷‍♂️
2021. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6: szefós vagy...??? Miért kerülnél hátrébb...????? Sőt, előrébb kerülsz, ha a másik sor gyorsabban halad, és oda átmegy a barátjához a csaj, aki előtted állt. :DDD
2021. dec. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na most akkor felmerült a pihent agyamban egy fontos kérdés... Ez a buli, mármint a 2 sor foglalása csak akkor éri meg, ha legalább 2 hellyel előrébb van a másik? Mert ugye ha csak 1-gyel, akkor hogy kiáll a másik sorból akkor már ugyanott vannak nem? 🤔
2021. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jó, hülyeséget beszélek, nem szóltam😅
2021. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!