Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is történnek ilyen...

Veletek is történnek ilyen fura esetek?

Figyelt kérdés

Most eszembe jutott egy fura eset, még kb. egy hónapja történt egy szombati napon este fél 11 körül.


Biciklivel tartottam hazafelé, mikor a könyves Kálmán körút mellett a népligeti park felöl szaladt felém egy korombeli fiatal (20-22 körüli) lány (én srác vagyok), hogy várjak, álljak meg. (Már járókelő nem volt az utcán, késő volt)


Nagyon örült amikor megálltam, heves érzelmi állapotban volt.

Még kérdeznem sem kellett miben segíthetek, ő azt mondta hevesen, hogy a buszt keresi, nagyon siet, mert mindjárt indul a busza.

Elővettem a telefonomat, hogy segítsek.

Kérdeztem melyik busz.

Erre nem kaptam gyors választ, kicsit gondolkodott.

Azt mondta: Erdélybe indul a volánbusza mindjárt.

Mondtam neki:Akkor a Népligeti volánbuszpályaudvart keresed.

Bólogatott.

Útbaigazítottam, hogy a K.K. körút mentén gyalogoljon tempósan 700 métert és 7 perc alatt ott lesz onnan, ahol álltunk. (Térkép mutatta)

Még mondtam neki, hogy lesz ott egy felüljáró az üllői úti kereszteződésben és utána lesz bal oldalt.

Kérdezte, hogy alatta vagy felette menjen át.

Én mondtam alatta.

Aztán elköszöntünk egymástól és mondtam: Siess!


Na most ebben az a furcsa, hogy látszott, hogy nem ismerte a környéket.

Ha Erdélybe tartott esetleg onnan is jöhetett.

Azt nem vettem észre, hogy volt-e nála telefon, de manapság mindenkinél van, ő is meg tudta volna nézni.

Még az volt a furcsa, hogy ha valaki ilyen messzire utazik, az általában megtervezni az utazást és nem az utolsó pillanatban siet, ráadásul azt se tudta hol a buszpályaudvar.

Utólag kíváncsiságból megnéztem a Népliget Volánbusz menetrendet, induló buszokat és nem találtam Erdélyi buszt összességében sem.

Meg az is furcsa, hogy ki utazna egy random szombati éjszaka Erdélybe, elég alacsony kihasználtsága lenne a járatnak.

Ráadásul én biztos nem kóvályognék a busz indulása előtt percekkel, ha még a buszpályaudvart se tudom hol van, pláne, ha Erdélybe mennék.


Azért maradt meg így a történet, mert nagyon szép és szimpatikus volt a lány, hevesen, szinte kiöntötte a szívét.


Mi a véleményetek a történetről?

Én nem tudtam megfejteni...



2021. dec. 22. 03:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem az történt, hogy egyik este, egy győri bevásárlóközpont parkolójában odajött egy 50év körüli férfi, hogy nem tudnám-e Komáromba elvinni, mert itthagyták a haverjai. Mondtam, hogy nem. Akkor esetleg az állomásra elvinném-e. Oda elvittem, az nekem csak kb 1km kitérő volt. Kitettem, majd az állomás előtti teret megkerülve visszafelé indultam, ez az ember meg ott állt a pirosnál várakozó kocsisor mellett, az előttem levő autó sofőrjével beszélt, aztán jött felém a sorban és amikor lehúztam az ablakot megismert és tovább sietett.
2021. dec. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Az erdélyi buszok nem a Népligetből indulnak hanem a stadionok tól

Nincs mehetrendjük sem. Mert nem Volánbuszok

A győri ember meg Komáromba akart menni

Ezért beszélgetett.

2021. dec. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es válaszoló által említett esetre az lehet a magyarázat, hogy hiába volt az állomásnál, azért bepróbálkozott, hátha onnan autóval elviszik Komáromba ingyen, így megspórolja a vonatjegyet.


A kérdező által írt esetnél arra tudok gondolni, hogy valami rosszul sikerült szerelmi kaland végén volt a lány, és eredetileg nem úgy tervezte, hogy akkor indul vissza Erdélybe és busszal menne. Vagyis pl. úgy összeveszett a pasijával, hogy az éjszakát már nem akarta vele Budapesten tölteni. Ez magyarázat lenne a heves érzelmi állapotára is.

2021. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem találod a menetrendben, mert ezek romániai magánjáratok, de távolsági buszpályaudvarokról indulnak többnyire, és állnak is meg utasokat felvenni. Nincsenek hivatalosan bejegyezve. Számtalan ilyen járat van saját menetrenddel. Többnyire telefonon kell lefoglalni a helyet. Mi is járunk Marosvásárhelyre ilyen busszal, de mi Szegeden a Mars téren szoktunk felszállni, és az a busz is Pestről a népligeti állomásról szokott indulni, de megáll minden nagyobb városban.

Lehet, hogy volt telefonja, csak internet nem volt neki, vagy a GPS-t nem tudja használni.

2021. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok, hogy nem viszonoztam az érzelmeit.
2021. dec. 22. 20:12
 6/7 anonim válasza:
100%
Hogy értve hogy nem viszonoztad az érzelmeit? Hogyan reagálnál ha most történne?
2021. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dzsoki ***** válasza:
Édes pofa vagy kérdező!Egy hónap után jut eszedbe,hogy kihagytál egy esetleges prütykölést! Persze,az is lehet,hogy ufonauta volt és itt hagyták. Sosem tudjuk meg. Egy emberi kinézetű,női földönkívülivel már én is szexeltem volna! Még,nem jött össze a dolog.
2021. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!