Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg Facebookon?

Hogy találjam meg Facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit szeretnék megkeresni FB-n. Csak a vonatról ismerem, látásból. Azt tudom, hogy hol dolgozik, illetve azt, hogy melyik településen lakik, sajnos mást nem. Ezek alapján milyen tippet adnátok, hogy kezdjem a keresést?

2021. dec. 23. 10:19
 1/10 A kérdező kommentje:
megjegyzés: nem baj, ha időigényes, ráérek bőven.
2021. dec. 23. 10:19
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Tudod a várost és a munkqhelyet az alapján is kereshetsz fb-n. De nekem ez kicsit betegesnek tűnik.
2021. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi! És abban tudsz segíteni, hogyan keressek? Az megvan, hogy szűrők beállítása, város, munkahely, de a névhez muszáj beírni valamit, hogy kiadja a szűrési feltételeket. És pont a neve az, amiből egy betűt se tudok
2021. dec. 23. 11:13
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
De miért akarod ennyire hisztérikusan megtalálni?
2021. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd be mondjuk hogy Péter , ha nem dob ki semmit, próbálkozz mád névvel. Vagy mondok jobbat , oda mész hozzá legközelebb és bemutatkozol neki. :)
2021. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4: ezt nem tudom elmagyarázni. Amikor leül a közelembe, vibrál köztünk a levegő. Jobb kifejezést nem találok.
2021. dec. 23. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos fenn van Facebookon?
2021. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg, hogy kik dolgoznak azon a munkahelyen. Googleben még a tulaját is megtalálhatod. Valamelyik főnöke lehet ismerőse, majd végignézed a főnök összes ismerősét, de először, akik lájkolgatják a képeit. Sokszor találtam meg úgy valakit, hogy az életkorát tudtam csak besaccolni, és a környéket ahol él 30kmes körzetben, de úgyis megtaláltam, mert az életkorból már megvan, hogy kik lehetnek az ismerősei. És vannak olyan személyek, akiknek mindenki ismerőse fb-n a környékről.
2021. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajnos igy nagyon sok időt vesz igénybe.

A legjobb az, hogy kiirod az adott település csoportjaban...

2021. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mernel inkabb ismerkedni vele, ha ujra latod?
2021. dec. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!