Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet abban a jó ha valaki...

Mi lehet abban a jó ha valaki minden hétvégén teljesen lerészegedik?

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki minden hétvégén tacsra teszi magát. Ha kimegyünk sörözni én kulturáltan mértékkel iszok ő direkt arra megy hogy azt se tudja hol legyen.Nekem azt mondta hogy így szokta levezetni a feszűltséget.
2021. dec. 23. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se értem.

Egyszer randiztam egy sráccal, aki megjegyezte, hogy szerinte hetente egyszer érdemes lerészegedni, mert tökéletes módja a feszültség levezetésének, ellazítja és még szórakoztató is.

Én meg csak pislogtam, hogy erre a sport, a művészet, valamilyen nem-ivós program a barátokkal sokkal, de sokkal jobb megoldás minden létező szempontból. Ő erre legyintett, mondván, hogy a részegség az igazi. (Mondanom sem kell, de nem lett második randi.)

Vannak ilyen emberek, én se értem meg őket. Szerintem ez a szellemi igénytelenség egy formája. Néha-néha bárkivel megeshet, nem is baj, de akinek ez állandó jellegű, hát...

2021. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a típusú vagy beállítottságú emberek így vezetik le a feszültséget.


Nem véletlenül ezt adják válaszul. Ezt ők így élik meg.

2021. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként jó szakmája van jól keress.
2021. dec. 23. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme sincsen, mégis vannak, akiket ez tesz boldoggá. Ez nem old meg semmit, hanem hosszabb távon még több problémát generál.

Tapasztalatból mondom, mert régebben én is így gondolkodtam.

2021. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
En sem ertem ... csak a hetvegen? :)))
2021. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Minden nap be vagyok pialva. Nem vagyok csoro es lecsuszott sem ... csak hat nap vegere azert nekem is sok ami sok :)


Hogy is mondta Zambo Jimmy? "egyszer megjavulok en, jo leszek majd..." (aztan fejbe lotte magat) - zarojel bezarva.

2021. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Az alkohol kiszámíthatatlan, szükséges rossz. Egy-két nagyon jó barát kivételével senkivel nem megyek el inni, nálam 2-3 sör, 3-4 rövid az semmi, viszont kerültem már olyan helyzetekbe ahol engem vertek el, és mehettem amerre láttam, bár betudom annak hogy többet ittam, és kevésbé voltam toppon.

Van aki azért is iszik mert gondjai vannak, és az elől menekül, nekem is volt nehéz időszakom, viszont pont akkor ittam kevesebbet, mert végére kellett járnom a dolgoknak.

2021. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pillanatnyi öröm.
2021. dec. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Hat mi? Jot bulizol, csajozol a haverjaiddal. A pia odja a gatlasokat, olyan helyzeteket teremt ami amugy jozanon nemigazan tortenik meg. Meghat szrsz mindenre, nem erdekelnek a gondjaid
2021. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!