Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak békén a...

Miért nem hagynak békén a szüleim a társkereséssel? 27F

Figyelt kérdés
27 vagyok, sosem volt barátnőm, nagyon nem jövök be a nőknek kb. viszolyognak tőlem, nem is próbálkozok már ezzel, viszont a szüleim nem értik meg hogy egyszerűen soha nem lesz barátnőm. Ha beszélek velük, mindig elhangzik a kérdés hogy "na és van már barátnőd", hiába mondom hogy nem, nem is lesz, évek óta ez megy és már eléggé unom.
2021. dec. 24. 10:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%

Gondolom egy fedél alatt élsz velük és várnák, hogy találj végre valakit akivel össze tudsz költözni és ne a nyakukon legyél.


Vagy csak szimplán félnek, hogy a családfa kihal veled.

2021. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem, nem élek velük, és jobban is keresek náluk..


De akkor is fel lehet fogni, hogy ebből nem lesz semmi.

2021. dec. 24. 11:06
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Miért ne lehetne nőd? Ahogy vannak nem túl előnyös külsejű férfiak, ugyanúgy nők is.

Együtt még simán lehetnek boldogabbak is, mint a szebbek, nem egy ilyet ismerek.

2021. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy csak elfogultak és nem értik, hogy szerencsétlen vagy a társkereséssel.
2021. dec. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Engem érdeknél hogy nézel ki
2021. dec. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem engedd el a füled mellett, és ha nagyon erősködnek, annyi legyen a reakciód, hogy kisétálsz az ajtón, és hazamész.
2021. dec. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#3

Azért ez sem ilyen egyszerű, ha nincs fizikai vonzalom, abból nem lesz párkapcsolat.

2021. dec. 24. 11:57
 8/24 mantis religiosa ***** válasza:
85%
Az, hogy te milyennek látod/tartod magad, az egy dolog. Adj esélyt másoknak, hogy megismerjenek! A többi jön magától.
2021. dec. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#8

Ez egyáltalán nem az én véleményem, rondának tartanak a nők.

2021. dec. 24. 12:09
 10/24 anonim ***** válasza:
81%

7. Ebben az esetben a legnagyobb gond nem a külsőddel van, hanem a realitásoktól elrugaszkodott igényeiddel.

Majd ha a pina iránti vágy felülmúlja az egódat, megtörik az átok.

2021. dec. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!