Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vártok 2022-től?

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Mit vártok 2022-től?

Figyelt kérdés
Tudom, még csak szenteste van, korai kérdés, de mégis kíváncsi vagyok. Elsősorban nem fogadalmakat akarok olvasni, hogy "jövőre lefogyok" vagy "leszokok a dohányzásról", hanem célokat, és azt, hogy mit tesztek ennek érdekében. Jöhet olyan is, hogy magától a világtól, társadalomtól mit vártok, az elmúlt évek kovid-politika egyveleg tükrében.
2021. dec. 24. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén nem sok jót várok 2022-től, az idei év is elég szar volt nekem. Meg az ezelőtti pár év se. Ugyanaz a covid szarság lesz, jön majd az ötödik hullám stb. Megfogadni meg nem szoktam semmit, sok értelmét nem látom sok minden úgysem rajtam múlik majd, mi hogy alakul, lesz amilyen lesz. Tudom ez negatívan hangzik de ez van.
2021. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam részéről munkahelyet vagyok kénytelen váltani. Éppen ezért szűkös esztendőt várok, holott épp lakásfelújításban vagyok. Most végképp meg tudom "mutatni", hogy tudok bánni a pénzzel, mert ha eddig feszes voltam, akkor januártól kezdve...


A társadalomtól nem várok semmi jót. Egyre több lesz az ellenségeskedés. Ne feledjük, választás lesz 2022-ben! Alapvetően a COVID egymás ellen fordította az embereket, a politika szintén, így társadalmi téren egymás meg nem értését, "háborúskodást" várok, hogy egyre kevésbé lehet majd bárkihez is hozzászólni. Azt várom, hogy a trendmánia tovább erősödik és a rendszer mintúgy visszanyomja magába azokat, akik ki szeretnének törni.

2021. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én végre befejezem az egyetemet. Nagyon ideje már. Alig várom, hogy ne legyek már az egyetemhez kötve, és megvalósíthassam az elképzeléseimet a jövőmről. Már tényleg azt csinálok majd, amit akarok, nem lehet másra meg a körülményekre fogni, ha nem úgy sikerül, ahogy megálmodtam. Szóval izgalmas lesz:D
2021. dec. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Egy uj honda civic 1.5 sport plus-t
2021. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
2023-at.
2021. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

#4

Nem voltam rest, megnéztem milyen ez a kocsi amit írtál.

Mit ne mondjak, jó az ízlésed!

Te aztán tudod, hogy mitől döglik a légy! :D

Használd egészséggel!

2021. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Én idén megtaláltam önmagamat. Még tavaly decemberben (bőven karácsony, újév előtt) döntöttem úgy, hogy lefogyok és 185/85-el szerintem ezt a célt kipipálhatom ( -40 kg ).


Jövőre tovább dolgozok a testemen, mert nagyon tetszenek a saját testsúlyos gyakorlatok, szóval muscle up, planche, l-sit, front lever, back lever, kézenállás, kézenállásban fekvőtámasz gyakorlatokat mindenképp el akarom sajátítani. Nem feltétlenül mindet egy év alatt, de céltudatosan mindig 1-1-et kinézek majd, aztán 1-2 hónapos céloknak kitűzöm őket.


Ezt leszámítva többet akarok majd szocializálódni, hogy sikerüljön megszabadulnom a gátlásaimtól, ez nagyobb kihívás lesz, mint kidolgozni a testemet és erre még nincsen konkrét tervem.


Meg ismerkedek egy lánnyal jelenleg, szóval ha addig nem baszom el, akkor nyilván tervbe van, hogy továbbra se basszam el, mert sajnos már most oda vagyok érte.


25F

2021. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Fizetésemelést, és az autóipar rendeződését, hogy újra sínen legyen a házproject a magas infláció és építőipari katasztrófa ellenére is.
2021. dec. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
könnyebb úgy élni, hogy nem várok semmit. Teszem a dolgomat, próbálom megtalálni benne a szépet és a jót, a fejlődési lehetőségeket.. beleteszem a munkát, ami az erőmből és az erőforrásaimból telik.. aztán az eredmény lesz az ami.
2021. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%
Én csak 2023-at várom egy dologért, huszonkettőt szívesen skippelném. Tehát csak azt várom el, hogy túléljem.
2021. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!