Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek HA belém kötnek?

Mi tévő legyek HA belém kötnek?

Figyelt kérdés

Mivel budapesten vagyok kollégista+tanuló,és mivel mind tudjuk,budapesten ezerszer nagyobban kötnek bele az emberben ha egyedül van..

Mert mivek kollegium kívűl is szoktam feljárni az megye városban,és ugyebár ahol lakok,kisváros,nem dicsekedik olyan "jó" iskolákkal,inkább hogyis fogalmazzam hogy ne legyen "rásszitá" meg kisebbségi komplexusos(vagyis most kivételek is vannak az tipikus balhézos kisebbségiktől,fehérek is csinálták az balhét velem)..

És mivel elakarom kerülni az ilyen tipikus kötekedő "mivan öcskös,bajod van?" vagy az tipikus "Mit mondtál az anyámra?",szóval az a kérdésem hogy hogyan tudnék legjobban elkerülni az ilyen hülyéket?

Jó,nyilván nem gyakoriak velem,de az se rikta amikor belém kötöttek szó nélkül..

Hogyan kell az ilyeneket lekoptatni?

Mert mivel már nagyon elegem van az sok csitritől,aki direkt csinálják az feszkót állandóan,mindig kötekednek ha kell,hanem..

És mivel hordok magamnál itthon,az kolin kívűl,bicskát 2db dezodort,szóval ha még meg is támadnának akkor se puszta kézzel védeném magam..



#Verekedés, bunyó, önvédelem,balhé,kötöszködés.
2021. dec. 24. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Elég sz.ar helyzet ez. A bicskával az a baj, hogy elég komoly sérüléseket lehet vele okozni. Ha valaki puszta kézzel megy neked te pedig leszúrod akkor te kerülsz börtönbe. Senkit nem fog érdekelni, hogy ők kötöttek beléd vagy, hogy többen voltak. A dezodor szintén nem elég hatásos. Én azt ajánlom szerezz be paprikasprayt. Az általában be szokott válni az ilyen kényes helyzeteknél. A bicska mindenképp felejtős.


Elkerülni csak úgy tudod ha útvonalat változtatsz, olyan időszakban közlekedsz amikor ezek nincsenek az utcán és hasonlók. Csak ez a módszer sajna nem mindig kivitelezhető.


És ott a harmadik dolog: ha belédkötnek hívj rendőrt. Ez talán a legbiztonságosabb. Még valamennyire elrettentő is lehet. Bár a fene tudja.


Az a baj, hogy velem nem nagyon fordult ilyen elő. Ha volt is akkor bulikban vagy hasonló helyeken. Viszont azok a helyzetek is meg lettek oldva pár jól irányzott ütéssel.

2021. dec. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Voltam Budapesten kollégista évekig és két kezemen meg tudom számolni összesen hányan voltak bunkók velem. Valamit rosszul csinálhatsz vagy rossz környéken laksz.
2021. dec. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
A paprika spray hatóanyaga miatt közterületen illegális. Erre az esetre a gázspray jöhet szóba, ami gyengébb hatásfokú, de legalább legális. Akkor sem fújhatsz le csak úgy embereket, csak legvégső esetben használd. Legyen nálad, biztonságérzetet ad, de ne fúj le mindenkit aki beléd köt. Ha teheted állj odébb. :D
2021. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Ne nagyon ásd bele magad ebbe a témába, ha erről kérdezned kell, nyilván nem vagy olyan ütőképes mint akik beléd köthetnek(de a cigányok nagyja is csak kakaskodik, és unatkozik, amikor már felreped a szemhéja, szája akkor elszaladnak)

Akinek ott van az önbizalma és jól is boxol, ott egy mivan öcskös bajod van, szövegnél, nyugodtan vissza mondják hogy gyere a k___a anyádat, szájba taposlak.


Szerintem soha ne ülj fel a kötekedőknek mert könnyen lehet hogy egyet sikerül is leütni, de a másik oldalba szúr, és kitudja hagynak-e menekülni.

Akik ebbe nőttek fel, cigányok, magyarok azok járatosabbak egy konfliktus rendezésben de ott ütni is kell hogy minél hamarabb elájuljon a támadó.

2021. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1

"

Elég sz.ar helyzet ez. A bicskával az a baj, hogy elég komoly sérüléseket lehet vele okozni. Ha valaki puszta kézzel megy neked te pedig leszúrod akkor te kerülsz börtönbe. Senkit nem fog érdekelni, hogy ők kötöttek beléd vagy, hogy többen voltak. A dezodor szintén nem elég hatásos. Én azt ajánlom szerezz be paprikasprayt. Az általában be szokott válni az ilyen kényes helyzeteknél. A bicska mindenképp felejtős.

"

Igazad van,de az se felejtős dolog hogy ezek képesek úgy bele állni az emberben,hogy nehogy hagyná még menekülni hanem ott fejeskedik,vagy tényleg olyan az hogy nekem jön akkor tudod mivan..

azért ha 2-3-man neked mennek,azért na...

Paprika spray..Hát,nem szeretném hogy kedves rendőrök megbüntiznének,mert mivel nem vagyok egy tipik balhés emberke,aki keresné az ilyen hülyeséget...

2

"Voltam Budapesten kollégista évekig és két kezemen meg tudom számolni összesen hányan voltak bunkók velem. Valamit rosszul csinálhatsz vagy rossz környéken laksz."

Igaz,amig koliban vagyok,addig még utcán voltam,legaláűbb voltam 2-en..

De budapesten voltam akkor tipik trágya emberek szólítottak le stb..

3

"A paprika spray hatóanyaga miatt közterületen illegális. Erre az esetre a gázspray jöhet szóba, ami gyengébb hatásfokú, de legalább legális. Akkor sem fújhatsz le csak úgy embereket, csak legvégső esetben használd. Legyen nálad, biztonságérzetet ad, de ne fúj le mindenkit aki beléd köt. Ha teheted állj odébb. :D"

Nyilván ilyen logikával vagyok,hogy nem fogok csak úgy spray-ezni me4g hasonló finomságot.

4

"Akinek ott van az önbizalma és jól is boxol, ott egy mivan öcskös bajod van, szövegnél, nyugodtan vissza mondják hogy gyere a k___a anyádat, szájba taposlak."

Szerintem még nem találkoztál még rendes cigányal :D

Elmondom hogy 10 c-ből talán 3 aki tökös gyerek és eléd áll,és az mondja "Mivan mohe,bajod van?gyere az bolt háta mögé,és beszéljük meg"..

De nem biztos hogy full fair módon áll ki..

2021. dec. 24. 20:51
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

"ha belédkötnek hívj rendőrt"


Ezzel csak egyetlen probléma van: hogy a p*csába hívjon?! Persze, majd a támadó megvárja, hogy előveszi a mobilját, bepötyögi a 107-et, vár amíg kapcsolják a diszpécsert, elmond minden fontos információt, plusz amíg kiér a járőr, ezt biztos mind meg fogja várni. Addig 100x kinyírják csórikámat. Hagyjátok már ezt a #hívjonrendőrt maszlagot.

2021. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Hirdj fulbedugos fulhallgatot s ugy csinalsz,mint,akinnem hallja a hangos zenetol.
2021. dec. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

7-es vagyok. Sehogy ne reagalj. Nem hallod. Nem tud mit kezdeni a mocsok veled.

Rajtuk kivul mindenki utalja oket pesten is.


Budan nincsenek cigok meg ilyen utonallo keregetok.

2021. dec. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

#7

Erre csak annyit hogy zene mellett még védtelenebb vagy, max kétszer odaszólnak és ha nem reagálsz nekifutásból lerúg az egyik, és már a földön fekszel. Rossz környéken egyik legnagyobb hiba kizárni a külvilágot magad körül, ugyanis nem tudhatod hogy ki követ mondjuk.

2021. dec. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Thunderfairy ***** válasza:
80%
A zenehalgatás a lehető legrosszabb őtlet. Meg kellene probálni elvegyűlni a többi ember közé hogy ne téged vegyenek észre kedves kérdező. Egy kis kerűlővel bemenni az embertömegbe hogy ne te legyél kiszúrva. A törvények csak a gázsprét engedélyezik. Pont az igazán hatákony eszközök vannak tiltva a kisembernek.
2021. dec. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!