Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek HA belém kötnek?

Mi tévő legyek HA belém kötnek?

Figyelt kérdés

Mivel budapesten vagyok kollégista+tanuló,és mivel mind tudjuk,budapesten ezerszer nagyobban kötnek bele az emberben ha egyedül van..

Mert mivek kollegium kívűl is szoktam feljárni az megye városban,és ugyebár ahol lakok,kisváros,nem dicsekedik olyan "jó" iskolákkal,inkább hogyis fogalmazzam hogy ne legyen "rásszitá" meg kisebbségi komplexusos(vagyis most kivételek is vannak az tipikus balhézos kisebbségiktől,fehérek is csinálták az balhét velem)..

És mivel elakarom kerülni az ilyen tipikus kötekedő "mivan öcskös,bajod van?" vagy az tipikus "Mit mondtál az anyámra?",szóval az a kérdésem hogy hogyan tudnék legjobban elkerülni az ilyen hülyéket?

Jó,nyilván nem gyakoriak velem,de az se rikta amikor belém kötöttek szó nélkül..

Hogyan kell az ilyeneket lekoptatni?

Mert mivel már nagyon elegem van az sok csitritől,aki direkt csinálják az feszkót állandóan,mindig kötekednek ha kell,hanem..

És mivel hordok magamnál itthon,az kolin kívűl,bicskát 2db dezodort,szóval ha még meg is támadnának akkor se puszta kézzel védeném magam..



#Verekedés, bunyó, önvédelem,balhé,kötöszködés.
2021. dec. 24. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
én 30 vagyok, 15 éve kondizok, boxolgatni is szoktam hobbiból zsákkal, de ilyen szitukban én inkább behúzom a fülem-farkam, már csak azért is mert nincs kedvem egy ilyen értelmetlen hülyeség miatt megdögleni. Ott volt az a Marian Cozma ügy, ártatan dolognak indult, megvédeni egy nőt mert valaki nem hagyta békén, azt ott vérzett el szerencsétlen mert megkéselték ... Ha meg esetleg kést is rántanak, én elfutok a francba és pont leszarom mennyire nyuszi dolog :D De legalább úgy megyek haza hogy nem raboltak ki, meg nem kell fél évig a betegágyon feküdni mert átszúrták valamilyen szervemet ...
2022. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne reagálj, próbálj menekülni. Ha nem megy, legyen nálad egy éles hangú síp vagy személyi riasztó. Azzal nem okozol sérülést senkinek, de 1.esélyes, hogy megijednek és ők menekülnek el, 2.felhívod a többi ember figyelmét, esetleg más hív rendőrt. Emellett még kiabálhatsz segítségért. Ez azért jó, mert ha tényleg történik veled valami, a többi embert elvben elmarasztalhatják segítségnyújtás elmulasztásáért. Itt nem arra kell gondolni, hogy bárki elvárná, hogy a többi ember avatkozzon be, hanem, hogy rendőrt hívjanak, pl.
2022. dec. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12

Szia,tudom hogy későn írok,de jobb mint soha :D

Síppel az a bajom, hogy azért eléggé necces dolog,mivel most a állatja rám támad,hogyan használjam?:DD

Nem rossz ötlet,csak nem nagyon hatásos 😀

2023. febr. 16. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!