Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan legyek én a legeredmény...

Hogyan legyek én a legeredményesebb felhasználó?

Figyelt kérdés
Hogyan legyek én a legeredményesebb felhasználó?

2018. dec. 29. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem inkább hasznos akarsz lenni és nem eredményes? Eredményes az, aki a toplistára hajt, úgy szavaz ahogy a többség, azt mondja amit a kérdező hallani akar. Ennek nem sok értelme van, hogy egy anonim oldalon te legyen a nagymenő, mert egyrészt senkit nem érdekel, másrészt a világon semmit nem ér.


Legyél inkább hasznos, azaz a kérdésekre válaszolj, maradj objektív és informatív és ne állj bele mindenféle vitába meg a trollok kamukérdéseibe.

2018. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az szeretném kérdezni hogy hogyan legyek hasznos?
2018. dec. 29. 13:17
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Az előzőben nagyjából leírtam: ha komolyan veszed, ha van magabiztos tudásod, ismereted, tapasztalatod ami alapján normálisan tudsz a kérdésre válaszolni, már jó úton haladsz. Ha van benned segíteni akarás és akár ezredjére is képes vagy a Google-ben kikeresni és belinkelni a hetente feltett tucatkérdést, már előnyben leszel. Rengeteg objektív kérdésre már megvan az objektív válasz a neten, de a kérdező nem hajlandó azt egyedül megkeresni.


A megosztó témák és véleménykérő kérdések esetében alig létezik objektív igazság, még ha igazad van, akkor sem fognak igazat adni neked. Ha egy objektív kérdésre pontos választ adsz forrással magyarázva, akár azt is lehúzhatják, mert sokan a frusztráció levezetéséhez használják az oldalt amit majd rajtad töltenek ki. Emiatt még ha te is vagy a 'leghasznosabb válaszoló', akkor sem fogják hagyni, hogy elismerést kapj vagy kiélvezd ezt.

2018. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2018. dec. 29. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy

Ên vagyok az

És engem nem tudsz lekörözni

2019. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!