Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Otthoni edzéssel el lehet...

Otthoni edzéssel el lehet érni olyan alkatot ami már bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés
Mivel elég vékony és "semmilyen" alkatom van, ezért el akarok kezdeni edzeni. Otthoni edzéssel mennyit lehet fejlődni, rendelkezésemre áll a saját testem és két darab súlyzó (olyan 30kg súly van hozzá ősszesen). A megfelelő étkezést meg tudnám oldani. Van értelme elkezdeni, lenne eredménye hosszabb távon? Jelenleg 85 kg vagyok 190 cm magassághoz, ahogy neten nézegettem alkatokat a célom olyan 100-105 kg elérése amivel már elég férfias nagydarab lennék.
2021. dec. 25. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
100-105 kilot meg terembe is necces lenne elerned ne viccelj... felteve ha nem zsirdiszno akarsz lenni. Egyebkent ez a 30 kilo semmi,a nagyobb izmokra baromi keves. (lab,hat, mell) Kar meg vallra egy ideig jo lenne de ennyi. Ha komolyabban akarsz edzeni otthon akkor bizony be kell fektetni egy bizonyos osszeget. Nekem kb 400ba van de ez tobb,mint amire alapbol szuksegem lenne, vannak benne extra dolgok. Masik problema az, hogy miota a Covid van rohadtul megemelkedtek a sportszerek ara (kb duplaja lett). Szoval ha nem akarsz edzoterembe menni akkor zsebbe kell nyulni. Igazabol megterul,ha jo aron veszed, barmikor el tudod adni, akar dragabban is. Annyi, hogy benn all majd a penzed,de ha normalis/hasznos dolgokat veszel akkor lesz ra kereslet ha vegul eladnad.
2021. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
tévedésben élsz, ha azt hiszed, hogy az alakod miatt nincs bnőd.
2021. dec. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem lehetne így is, de nem mindegy ki..
2021. dec. 25. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
hát nekem a 100-105 kg nem jönne be, max. 87-90 kg
2021. dec. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenkin máshogy oszlik el a tömeg. Magas vagyok hosszú végtagokkal, jobban néznék ki nagyobb tömeggel.
2021. dec. 25. 13:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég hát.

Ne hallgass az itteni okosokra, a legtöbb életében nem fogott súlyt a kezében.

2021. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én otthoni edzéssel izmosodtam, és a közelben van street workout park.

Mellette járok bicajozni, futni.

És ez mind ingyen...

2021. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Magadért csinálod, az rendben, nőkért, az nincs rendben. Ettől vársz kiugró eredményt a nőknél, csalódni fogsz. Totál átlagos, kicsit pocakos, gyufaszál lábakkal élek. Még is voltak manöken alkatú, kinézetű szép barátnőim. Az már sokat ront esélyeiden, hogy a kinézetedre fogod a dolgot. Van egy egészséges önbizalmad, tudsz szórakoztató, kíváncsiságot felkeltő lenni, fél siker.
2021. dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
1-es vagyok: Nyilvan lehet izmosodni sajat testsullyal is de nagy darab nem lesz tole, maximum ha alapbol olyan a genetikad.100-105 kilo meg 190 centihez se keves, ezt fekvozgetessel meg 30 kilos guggolassal nem fogod elerni...lanyok is tobbel guggolnak.
2021. dec. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!