Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza az ismerős...

Miért nem ír vissza az ismerősöm Messengeren?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akivel korábban jó volt a kapcsolat, sok bizalmas információt megosztott, egyszer azt mondta, többet beszélget velem, mint a feleségével. Egy ideje már nem válaszolgatott Messengeren,ezért nem is erőltettem az írkálást vagy bármilyen kapcsolatfelvételt. Mindig tiszteletben tartottam, hogy nős. Néhányszor találkoztunk azóta,és volt, hogy előre köszönt. A munkahelyem közelében szokott járkálgatni a feleségével, akivel már nincsenek válófélben. Szenteste írtam neki egy karácsonyi üdvözletet, amelyet elolvasott, de semmit nem reagált. Ez bánt. Mi történhetett? Soha nem hoztam fel, hogy szeretem.

2021. dec. 25. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Röviden: rámásztál a nős pasira, nem kellesz neki
2021. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"ottazasszonymegkérdikinekírkálokkarikoramikormindenkiacsaláddalfoglalkozik", "sok lettél neki", "nem akar komolyabbat", "mégse akarja", "megbánta hogy ennyire kiadta magát", "lefoglalják a gyerekek meg a nagycsalád"...
2021. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Soha nem volt köztünk semmi. Sőt, valamilyen szinten segítettem is a feleségével való kibékülésben. Soha nem akaszkodtam rá, semmi nem volt köztünk. Nagyban függ az asszonytól, aki tud rólam. Régebben a nővel sokat beszélgettem a kapcsolatukról, hogy a férjére jobban kellene figyelni,nehéz élethelyzetben van. Amikor múltkor meglátott a páros a munkahelyemnél, a nő belekarolt a férjébe, és nagy ívben kikerültek. Nagyon rosszul esik, hogy még egy köszönömöt sem kapok az ünnepi köszöntésre.
2021. dec. 25. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezekből az érződik, hogy te voltál az egyik oka a krízisüknek.
2021. dec. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!