Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyorsan írtok vissza...

Milyen gyorsan írtok vissza Messengeren ismerősöknek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Pár óra és pár nap között. Akivel beszélőviszonyban vagyok, az tudja, mert nem vagyok egy chatelős típus. Az értesítés ki van kapcsolva és napi 1-2x megyek fel, olyankor látom, ha írt valaki. Egy messengeren küldött üzenet soha nem sürgős vagy fontos, ha valami az, akkor felhívnak.
2020. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Ha ráérek azonnal, ha nem lehet csak másnap.
2020. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyeseknek azonnal, másoknak akár 2-3 nap elteltével. Sok mindentől függ, nem is csak a személy, hanem maga a kontextus, a téma, illetve az adott személlyel kialakult szokások is befolyásolják.
2020. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ. Napközben legfeljebb a közeli családtagoknak írok vissza. Mindenki másnak kizárólag munkaidőn kívül. De például aki csak cuki videókat meg fotókat küld, annak nem szoktam írni erre semmit, max beszúrok rá egy hangulatjelet. Van, akit letiltottam messengeren, de attól az ismerősök közül nem tiltottam le, mert személyes ismerős közösségből vagy rokonságból, az nem tudom, hogy nála látszik-e, hogy nem figyelem az üzeneteit.
2020. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Az üzenet tartalmàtol függ.

Van ami hatàridös mert pl az erdekli du mit csinàlok, ergo nem este fogok vàlaszolni, vkivel el elvétve irogatunk es nem elethalàl sürgös vàlaszolni, vki meg mondjuk "küldd tovabb posztokkal" meg reklamokkal akciokkal bombaz amiket lehet ki sem nyitok


De persze szàmos màs pelda is van. Csak irtam pàr fiktivet az üzenettartalom es reakcio idö közti összefüggesre

2020. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

2 perc és 3 nap között mozog.


(Itt most mellékes, hogy nincs messengerem, más platformot használok)

2020. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
mivel én gyűlölök telefonálni, csak ott lehet velem értekezni. Még az oktatómmal is ott írogatunk az időpontokról. Szóval kb mindig elérhető vagyok ott.
2020. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%

Van, hogy 2 naponta, de néha ritkábban. XD

Akinek fontos mondani valója van, az felhív telefonon.

2020. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Ált. azonnal.
2020. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
21%
Altalaban fel oran belul, kiveve ha dolgozom. Akkor szunetben.
2020. jún. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!