Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném jóvá?

Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés

Apám lelkileg bántja anyámat és próbáltam vele beszélni a dologról de egyszerűen nem lehet és mérgemben egy ilyen kicsúszott a számon h te g.....

Leginkàbb elkeseredésémben mondtam ki de nem akartam így kifejezni magam.



2021. dec. 25. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem kell ezt jóvátenni. Szerintem édesapád többet is érdemelne mint egy csúnya szó. Helyesen tetted, hogy beleálltál. Nyugodtan mondd meg neki azt is, hogy aki bánt egy nőt akár lelkileg, akár fizikálisan az nem igazi férfi. Ez tuti beütne neki egy kicsit. Lehet elgondolkozna magán. Én valahogy soha nem tudtam higgadtan kezelni amikor anyámat bántották mindenféle ok nélkül. Olyankor valahogy elszakadt valami bennem.
2021. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hiába mondok neki bármit ezzel kapcs. Szerinte édesanyám manipulál engem és testvéremet és ezért mondunk ilyeneket
2021. dec. 25. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Az ilyet megrugdosni kéne:) nehogy bocsánatot kérjél mert akkor még ennyire se fog komolyan venni
2021. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
44%

"kicsúszott a számon h te g...."

Ja. És abból lettél te...

2021. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!