Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az érzem hogy repülaz idő mit...

Az érzem hogy repülaz idő mit tehetnek, vagy ez normalis?

Figyelt kérdés

Párommal már több mint 2 éve vagyunk együtt és azt érzem mintha csak tegnap találkoztam volna vele.

Mikor még 8 - os voltam tisztán ég bennem mikor elballagtam. Mintha csak tegnap lett volna.

A gimi első napja is ugyan ezt érezteti velem. Minden.

Mindennap elmondom a szeretteimnek hogy mennyire szeretem őket, és mennyire fontosak és mennyire hálás vagyok értük. Igen páromnak is elmondom.

Az élet egy szempillantásnyi azt érzem. Mit tehetek hogy ez az érzés elmúljon?


2020. okt. 4. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt ilyen mikor nem törtent velem semmi.

A nav nàl kérdezték miota màs a bankszamlaszamom es nekem par honapnak tünt igy azt is sacvoltam aztan közölték hogy x éves. Jah mondom mintha nemrég csinaltattam volna a kàrtyàt :)


Amikor viszont par honap annyi minden törtent velem hogy követni sem tudtam akkor meg az volt a fura hogy csak pár honapja még?:)

2020. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges órát jól töltsetek el egymással.
2020. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!