Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal jelentése?

Barátság extrákkal jelentése?

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Annyit jelent,hogy testiség, szex is van a hagyományos ismeretség mellett.Általában ez titkos, vagy diszkrét kapcsolat.

És főleg azonos neműekre jellemző.

2021. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátság + szex
2021. dec. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
nem mondod meg anyunak, hogy ő a párod, de azért néha megdugjátok egymást.
2021. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Azonos neműekre: eddig nem így tudtam.
2021. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt egy srác, haverom volt sok évig, én nő vagyok. Egyszer egy alkalommal be voltunk tintázva, és összekavarodtunk, csókolóztunk. Onnantól megmaradt a barátság, de volt szex is. Csodálatos volt. Csodás partner volt, és barát. A legjobbat nyújtotta nekem. Pozitív hatással volt rám, tanulni kezdtem, edzeni kezdtem, nagyon jól éreztem magamat mellette.

Ez volt a barátság extrákkal.

Mellékesen hatalmas szerelem lett, mai napig megveszek érte, de már vége sajnos. Életem legjobb időszaka volt. Csodálatos volt ezt megtapasztalni, soha senki nem lesz olyan jó, mint ő.

2021. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!