Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számotokra mit jelent a...

Benito1 kérdése:

Számotokra mit jelent a szabadság?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hogy nem kell mennem dolgozni.
2021. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
mi a szabadság? egy szobor a hegyen :)
2021. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nyári szünetet.
2021. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Azt hogy azt csinálok amit akarok, akkor amikor akarom.
2021. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Addig alszok ameddig akarok, nincs olyan hogy "KÖTELEZŐ", nem kell könyörögni semmiért senkinek, magam ura van, én dönthetek a saját testem, és az életem felett. Oda kocsikàzok, és akkor amikor akarok. Azt nézem meg amit én akarok. Senki nem fenyeget perekkel, feljelentésekkel, vagy egyebekkel.
2021. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan dolgot, amit nehéz elérni a mai világban. Azt, hogy azt dolgozom, amit szeretek kötetlenül, amivel jól keresek, és azt csinálok, amit akarok. Utazok, a hobbimnak, szenvedélyemnek élek. Ilyesmikre gondolok.
2021. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Istent szolgálhatom és ezért nem.zárnak börtönbe, nem ölnek meg, nem tartanak skizofrénnak, nem vesztem el a gyerekem. Ilyenek.
2021. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!