Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az aki várja a tél végét?

Ki az aki várja a tél végét?

Figyelt kérdés

Igaz még 1 hónap sem telt el a télből de már unom.

Elegem van a sötétből, hidegből, rosszkedvem van az idő miatt stb

Alig várom a januárt, hogy az ünnepeknek is vége legyen.


30/N


2021. dec. 26. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Én a télből csak a decembert szeretem, amikor az egész hónapot átitatja az ünnepi hangulat. A január-február utána már nekem is csak tömény depresszió.

Úgyhogy igen, várom én is a tavaszt 🙂

2021. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Például én. A december még elmegy, de utána...

Főleg, hogy hol -2, hol + 10 fok van. Ez nem is tél.

Nem bánnám, ha januártól legalább 25 fok lenne.

2021. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Senior Séf ***** válasza:
81%
Ez nem tél, csak egy hülye, ragacsos szar. 50-60 éve november közepén lesett a hó, aztán január végéig, február közepéig meg is maradt. Na, az tél volt! Lehetett szánkózni, síelni, korizni, hóembert építeni, lefagyott praclikkal dörgölni egymást, hogy felmelegedjünk valamelyest. A hideg szerotoninnal, a hóról visszaverődő fény dopaminnal ajándékozott meg, tudtunk örülni az életnek. Most meg sötét van, mindenki depresszióval küzd. Gyerekkoromban a szomszéd bácsi erre azt mondta, B betűs idő van. Nem lehet mást csinálni, mint baszni, agy bort fejteni. 😂 😂 😂 😂 😂 😂
2021. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

En nem varom a tel veget mert utalom a forro nyarakat amik itt vannak

Tavaszt szeretem csak utana sajnos itt a kibirhatatlan meleg pedig se kover se oreg nem vagyok de a meleg nem jon be

2021. dec. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
3-as nagyon igaz amit irtal🤣
2021. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Senior Séf ***** válasza:
74%
*vagy bort fejteni
2021. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
De ez nem igaz, mert én nem vagyok depis és a hosszú sötét már alapból megcsinálja nekem a jó téli hangulatot.
2021. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
De ez tél!!!
2021. dec. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Én is várom már nagyon. Már nyírnám a füvet rövidnadrágban és szalmakalapban, és motoroznék nagyokat. Utálom a telet minden szempontból. Legszívesebben elköltöznék olyan helyre, ahol sosincs tél.
2021. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Egyetlen egy jo van a télben a nők csini csizmakban tipegnek az utcan, van mit leskezni
2021. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!