Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is várja már a nyári...

Más is várja már a nyári szünet végét?

Figyelt kérdés

Én már nagyon várom.(Nem tanulás miatt ,csak a haverok miatt).Egész nyarat végigunatkoztam itthon egyedül, nagyon ritkán lakott környéken élünk, nincs kivel eljárkálni.Távolabbi barátaimmal se sikerült találkozót összehozni.Nem voltam nyaralni sem, egész nyáron csak a gép előtt ültem.Nem azért mert annyira imádnám, csak nem volt semmi amivel lefoglaljam magam, így meg legalább nem unatkoztam.Nem voltam lefáradva nem tudtam elaludni hajnali 3-4-ig forgolódtam az ágyban(ez még most is megvan).Ma is van falunap ahová nekem semmi kedvem nincs elmenni egyedül.

Ha suliba lennék, legalább ottlennének haverok, meg lefárasztanának agyilag és testileg hogy könnyebben aludjak.



2014. aug. 16. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Értelmes ember sosem unatkozik. De ahogy látom te nem vagy az.
2014. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Én is várom! Nyár vége felé mindig elkap az iskola-láz! (Aztán 10 hónapig bánom s megfogadom,hogy soha többé,de..)

Nem a tanulás miatt természetesen,hanem,mert mégiscsak van egy rendszer amihez könnyű alkalmazkodni. Nyáron szabad vagyok én osztom be az időm s így mindent elhúzok,halasztok..

Előttem szólónak pedig üzenem,hogy az oktalan pocskondiazás egy igen visszataszító szokás.

2014. aug. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Akkor meg menyél valami táborba, vagy keress barátokat a faludba. Iskolába figyelni kell órán, engedelmeskedni tanárnak, tanulni, és jól teljesíteni, hogy aztán jó bizonyítványod legyen. A gép előtt ülve nem ér semmi stressz, a magam ura vagyok, nem lesz semmi következmény (pl nem vesznek fel gimibe/egyetemre, nem szidalmaz senki). Én is hasonlóan érzem magam mint te, de az iskola a legrosszabb dolog az életemben, inkább unatkozom... vagyis én nem unatkozom mert olyankor mindig elkezdek tűnődni a jövőmön, szóval én már megtanultam élvezetesen unatkozni! 16/f
2014. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nos mint mondtam ritkán lakott környék (akik vannak azokis felnőttek/öregek vagy csecsemők többségben) szóval innen nem nagyon szerzek barátokat.Táborokat nem nagyon bírom.

Nem tudom felétek milyen suli van, nálunk elég jók a tanárok.Haverokkal rengeteget marhulunk(teremtáblák felcserélése,tanári mosdót szabotálni,tanárokat szekálni néha), és nem befolyásolja a tanulmányi eredményt.Év végén szoftverfejlesztést leszámítva mindenből 5-ösök voltunk (szoftverből is 4-es).Csak meg kell tanulni beosztani az időt, jusson elég a tanulásra meg másra is.Tanárnak meg nem nehéz szót fogadni ,csak kipírtok naponta 7x45percet.Az is számít hogy viszonyultok a tanárhoz.Mi órán normálisak vagyunk, így a tanárok nem szigorúak velünk, nagyon engedékenyek, ha rosszul felelsz kapsz még egy esélyt,dolgozatot is megírhatod mégegyszer.Szünet meg arra van hogy hülyéskedjünk.

2014. aug. 16. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én k_rvára nem.. Hétfőn kezdődik. Már most hányingerem van tőle.
2014. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Èn már tűkön ülve várom az iskolakezdèst, hiába tölt el keserűsèggel ès nem kevès szorongással az új környezetbe való beilleszkedès ès követelmènyteljesítès tènye. A nyaram lènyegèben monoton volt, nem igazán leltem a napokban èlvezetet, ezèrt is várom, hogy vègre rendszert iktassak a hètköznapokba, ès kiszabadulhassak a nyomasztó családi környezetemből; ez minden vágyam.
2014. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Furcsa. Nekem eléggé ambivalens érzéseim vannak az új tanévvel kapcsolatban. Először is, mert most értem haza a Szigetről, ahol belecsöppentem egy teljesen más dimenzióba. Szabad voltam és határtalanul boldog. Mindent elfelejtettem, amit csak egy tanév hozhat. Aztán jött a hirtelen üresség, amit a hazaérkezés hozott. Aztán pedig gondolkodni kezdtem, és a lehangoltságból újból furcsa boldogság lett. Először is, az idei nyár élményei erőt fognak adni, hogy végigcsináljam az utolsó tanévet. Minden egyes nyár erőt ad, nekem a nyár és a tanév két teljesen különböző időszak, mégis szorosan kapcsolódnak egymáshoz. Másrészt pedig a gimis élet számomra mindig is élvezetes volt. Nem, nem a tanulás és a korán kelén miatt, hanem a társaság miatt, a mindennapok szürkeségét nálunk mindig feldobta valami. A gimis napirend szerinti péntek esték pedig mindig jól végződnek. Mindig egy kicsit izgatott vagyok, hogy mit hoz az új év, kivel gabalyodok megint össze valami házibuliban, vagy minek lesz visszhangja az egész évfolyamon, milyen tanulmánybeli sikerélményeim lesznek, és nem utolsó sorban, hogy fog végződni végül ez a gyönyörű 4 év.
2014. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én várom,de leginkább azért,mert most leszek gimnazista,és eddig egy totál barom tanárom volt 2 évig,és most tök jó fej tanárom lesz :-) Meg új osztályterem,új osztálytársak is jöttek, Kb.20-an és Kb.10-en maradtak. Ráadásul a sulinkat nyáron felújították,és elvileg nagyon modern lett,a könyvtárban babzsákok,meg minden. Ilyenkor nyilván elfogja a gyerekeket az iskola láz,és az iskolakezdő cuccok vásárlásának is örül minden normál gyerek,mint én is,de tudom,hogy új tanár és osztály ide vagy oda,ha egy hét eltelt az iskolakezdés után irigyelni fogom a mostani énemet,aki élvezi a szabadságot,úgyhogy csak ÉLVEZZÜK A NYÁRI SZÜNETET AMÍG MÉG LEHET!
2014. aug. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!