Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még rajtam kívül valaki...

Van még rajtam kívül valaki aki nem szereti az év végi ünnepeket és már alig várja a végét?

Figyelt kérdés

2015. dec. 20. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak a karácsonyt utálom, meg a két ünnep közötti időszakot. Megöl az unalom itthon ilyenkor, de idén elhatároztam hogy utazgatni fogok ide-oda hogy jobban érezzem magam. A szilvesztert azt szeretem, főleg amikor éjfél lesz, bár egyedül töltöm mindig de akkor is megvan a hangulata kicsit, hogy kezdődik egy teljesen új év, jó érzés olyankor várni az éjfélt. De összességében azért várom az ünnepi időszak végét hogy legyenek újra normális hétköznapok inkább.
2015. dec. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak akik nem tudják megvalositani, értékelni a jot, szépet.
2015. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
alig várom az elejét, hogy végre pihenhessek és ne kelljen menni dolgozni.
2015. dec. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elkövettem azt a hibát, hoyg karácsonykor találkozom a "családommal". Legközelebb jobban észnél leszek és inkább elutazom.
2015. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én eleve nem szeretem ezeket az ünnepeket évek óta,viszont idén még az is übereli ezt az érzést,hogy hiányozni fog valaki a munkahelyemről.
2015. dec. 20. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak te vagy így vele, mert te nagyon különleges vagy.
2015. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mimimi ??????? Jól vagy kedves utolsó válaszoló????
2015. dec. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!