Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen alkalmazást, youtuberek...

Milyen alkalmazást, youtuberek videóit esetleg gyakorlatokat ajánlanátok, ami(k) segítségével hatásos eredményt lehet elérni formásodás céljából?

Figyelt kérdés

Főleg fenék formásodásához, valamint combok vékonyításához.

Tudom, hogy nem létezik helyi fogyás, de csak vannak olyan gyakorlatok, amik kifejezetten ezeket az izmokat edzik és elősegítik a fogyást/formásodást.



2021. nov. 3. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Rajtad alkalmazások és YouTube videók nem fognak segíteni. Keress tanulmányokat és tudományos cikkeket az edzés és táplálkozás témakörében. Ha jól tudsz angolul és németül, akkor az összes idegennyelű study a rendelkezésedre áll a neten.
2021. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Borszéki Péter 3 harmad
2021. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár nem hiszem, hogy fizetnék ezért 30-40 ezret havonta.

2 ezt kifejtenéd, hogy miért nem? Maguk a videók/appok nem hatásosak, vagy csak bunkó módon szeretsz megfogalmazni dolgokat anélkül, hogy bármit is tudnál az illetőről? :)

2021. nov. 3. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem létezik helyi fogyás, de csak vannak olyan gyakorlatok, amik kifejezetten ezeket az izmokat edzik és elősegítik a fogyást/formásodást."

Főleg ezen mondatod miatt nem érzem azt, hogy meglennének a szakmai alapok. Félreértés ne essen, nem kell minden hobbi edzegetőnek gyógytornásznak vagy dietetikusnak lennie ahhoz, hogy sportoljon, de ha nem vagy tisztában az összes alapfogalommal/alapvetéssel, csak néhánnyal, akkor nem lesznek túl nagy sikerélményeid se az edzésben, se az diétázásban. Van egy-két YouTube csatorna, amire érdemes feliratkozni, de ezek zömében angol nyelvű csatornák, továbbá nem tapasztalatlan, laikus, kezdő lányoknak szólnak, hanem középhaladók-haladó sportolóknak, úgyhogy te az ott elhangzott információkból egyelőre nem fogsz profitálni, amíg ilyen szavak hangzanak el a szádból, mint "formásodás" vagy "combvékonyítás". Pont ezért ajánlottam azt számodra, hogy először ne YouTube csatornákkal és telefonos alkalmazásokkal törődj, hanem keress olyan érthető tanulmányokat és tudományos igényű cikkeket (akár magyar, akár idegen nyelven), amik az összes edzésbeli és étkezésbeli alapszabályt elmagyarázzák. Ha már tisztán látod a dolgokat, szakmailag képben vagy elfejelejted a formásítás szót, akkor majd kereshetsz YouTube csatornát.

2021. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, hogy megmagyaráztad. Te tudsz konkrét oldalakat ajánlani, ahol érdemes olvasgatni? Igazad van, kezdő vagyok, de így sajnos azt sem tudom, hogy milyen oldalakat érdemes felkeresni ez ügyben, valamint hogy mire keressek rá, miknek nézzek utána.
2021. nov. 3. 21:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Kezdőként ennek nagy hasznát fogod venni:

[link]


Ezután pedig keress rá bármire, amire kíváncsi vagy, és amit úgy érzel, hogy nem tudsz, legyen az edzés, mozgás, diéta, regeneráció. A google dobálni fogja neked a tudományos oldalakat. Innentől már a te felelőséged, hogy ezekre kattints rá, ne a femina.hu-ra és a Nők Lapjára.

2021. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért én se vagyok ostoba, nem minden lány/nő veszi ezeket az oldalakat alapnak.
2021. nov. 3. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok férfi is ezekről a hulladék oldalakról tájékozódik, úgyhogy ne vedd a nemed elleni sértésnek.
2021. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sok férfi a Nők Lapjáról tájékozódik a sportolással kapcsolatban? :D azt megnézném.

De köszönöm az útbaigazítást, ha sikerült megfelelően tájékozódnom visszatérek majd (vagy nem).

2021. nov. 3. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Vissza fogsz!
2021. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!