Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kezdi el utánozni a...

Miért kezdi el utánozni a mozulataimat, a beszéd stílusom és mintha magamat hallanám?

Figyelt kérdés
38 éves a férfi. Amíg nem került sor az első találkozóra nem volt rá precedens. A második randin lettem figyelmes, teljesen át vette a mozdulataim, a szó jarasom, amit és ahogy mondtam. Esküszöm meg lepődtem. Ez a 'viselkedés' minek tudható be?
2021. dec. 28. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne az okot kutasd, hanem ne találkozz vele többé.
2021. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miért ne?

De érdekel az oka is, mert csak pislogtam! Kíváncsi vagyok nagyon!

2021. dec. 28. 14:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olvasta valahol, hogy az utánzás a szimpátia jele tudat alatt, neki meg nem esik le, hogy ha tudatosan és hiteltelenül nyomja ezt akkor csak fura lesz.
2021. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Válaszoknélkül ***** válasza:
94%
Pszichológia. Akár tudatosan, akár tudattalanul erősíteni akarja a szimpátiát köztetek, érdeklődést mutat feléd. Lehet túl sok ilyen hókuszpókusz csajozós cikket olvasott és kissé túltolja ezeket a praktikákat. :D
2021. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ooooh, Szuper köszönöm szépen!!! :)

Már szét mentünk szóval nem jött be :)

Engem ez IS nagyon fel tudott idegesíteni.

2021. dec. 28. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteg dolog, mikor hetero randin egy férfi nőt kezd utánozni.
2021. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a legjobb döntés született! Hidd el, nem egészséges dolog, ha valaki látszólag átveszi a viselkedésed/szokásaid. Az ilyen pasik többnyire flúgosak.
2021. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztorit kérek priviben:)
2021. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

9 nem kötelességem le írni!

Fel tettem egy adott kérdést.

2021. dec. 28. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tudatosan csinálta ezt, akkor elég para.

Viszont ez bizonyos szintig természetes viselkedés, ha valaki szimpatikus számodra, akkor akaratlanul is próbálod bizonyos szintig utánozni. Nekem is feltűnt, hogy egyes barátaimmal teljesen máshogy beszélek (más hanglejtés) és gesztikulálok, mint egy semleges emberrel.

2021. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!