Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok fiúk nektek mi volt a...

Lányok fiúk nektek mi volt a legkínosabb pillanat az iskolába ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem jut eszembe konkrét. Egész nap az. De pl ha csináltam valamit, pl leöntöttem valakit véletlen, vagy valami pletykák terjedtek rólam akkor az elég kínos volt.
2021. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"megkért" a tanár hogy osszak ki valami tesztlapokat/névre szóló papírokat. Mondtam hogy nem tudom mindenkinek a nevét. Nem érdekelte.

Kiosztottam párat, majd maradt a kezemben pár darab akiket nem tudtam kicsodák.. feltettem a kérdést XY hol ül?

Jelentkezik, ott ült mellettem 😂

2021. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Egyik osztálytársam véletlenül meglökött és hanyatt estem. Bő szoknyában, ami a nyakamig felcsúszott.
2021. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Őszintén szólva az egész áltsuli felső tagozat egy hosszú kínos pillanat volt.
2021. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A szóbeli feleltetések. Ha tudtam és ötös lett, azért fújjogtak ki hangosan, ha valamit nem tudtam és négyes lett, akkor azért röhögtek ki.

Minden ilyen felelés egy nyilvános kivégzéssel ért fel számomra, pedig akkor már 18-19 évesek voltunk. Kicsit több komolyságra számítana az emberek ha már jogilag felnőtt lények veszik körül.

2021. dec. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Gimi első évében annyira nehéz volt a beilleszkedés, hogy kiálltam egy ingyen ölelés táblával a folyosóra. Meg néha szoktak dührohamaim lenni, utána mindig kínos érzés.
2021. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tudtam és ötös lett, azért fújjogtak ki hangosan, ha valamit nem tudtam és négyes lett, akkor azért röhögtek ki."

Elég érdekes lehetett a tanár, aki ezt hagyta.

2021. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es, nálunk a tanárok lesz¥rták az ilyeneket, mondván: ők "azért kapják a fizetést, hogy leadják az anyagot" és hogy ők "nem pszichológusok meg terapeuták".

Szerintem ha valaki kinyírta volna magát az iskola közepén, az sem hatotta volna meg a tanárokat.


Volt olyan tanárom is, aki viccelődött a diákok betegségeivel. :(

2021. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1 nyugi ilyen szerintem mindenkivel előfordult már

2 na igen elég vicces lehetett :D

3 hát én tuti segítettem volna mentettem volna a menthetőt

4 szerintem ezt sokan elmondhatjuk

5 irigyei az embernek mindig is lesznek csak azt nézik az ember mikor hibázik


6 ez nagyon aranyos tőled :) tudod sokunknak vannak ilyen gondjai de meg tanuljuk kezelni


7 nem mindenki lehet olyan okos mint te.....de ne foglalkozz velük a te szinted magasabban van mint a többieké


8 na igen ez engem is dühítene mert a tanárok biztos tökéletesek nincsenek hibáik

2022. jan. 2. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!