Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek, hogy ne álljon...

Mit tegyek, hogy ne álljon fel a péniszem a legkínosabb pillanatokban?

Figyelt kérdés

17 vagyok, gondolom kitalálttátok, hogy fiú :D

Az a nagy helyzet, hogy egy nap többet áll a pénsizem, mint amennyit nem,szóval rettentően idegesít. Elég nagy és kemény, tehát nincs könnyű dolgom vele. Utazunk autóval és feláll. olyan ciki kiszállni és úgy lépegetni, hogy ne lássák. vagy a hátizsákomban kotorni úgy, hogy a hasam előtt tartom és akkor leplezni tudom..

Olyan ciki. suliban is csak úgy random. nem gondolok semmi olyanra, nem fogdosom (miért tenném :D) nem dörzsölöm. és csak úgy feláll. Ott kiver a víz, hogy hűű bszki kihív a táblához a tanár nekem végem.


Tudom örüljek, hogy áll, de akkor is rossz! Betűrhetem az öveg alá, de akkor meg kényelmetlen és az is látszik valamennyire.

Pláne most nyáron amikor a puha bő rövid nadrágjaimban vagyok.


2020. jún. 29. 17:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És ha feláll, alig akar lenyugodni! tévézéss közben ha feláll akkor is nézem, hogy mi a francért áll már 3 órája?????
2020. jún. 29. 17:19
 2/14 A kérdező kommentje:
amúgy napi 1x kiverem, de van, hogy csak minden 2.-3. nap. még szűz vagyok.
2020. jún. 29. 17:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos ilyen lesz még pár évig :D
2020. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Ha poénra venném, megkérdezném, h te most panaszkodsz vagy dicsekszel? 😁😁😁
2020. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát. öö panaszkodom. tudod milyen ciki az amikor megérkezünk a vendégekhez és álló farokkal szinte alsónadrágban megyek eléjük?
2020. jún. 29. 17:45
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni. Most pont abban a korban vagy, amikor tényleg minden apróságra vagy ok nélkül is feláll. Nekem is volt egy ilyen korszak, ez a pubertás része, idővel kevésbé lesz ennyire érzékeny. Az is közrejátszik, hogy hányszor vered ki. Minél kevesebbszer, annál érzékenyebb mindenre. Ne stresszelj rá, hátha az is segít.

19/F

2020. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ha 67 évesen nem áll fel, az nem olyan ritka, de ha 17 véesen nem áll fel, az már gond.. higgyétek el, hogy nem dicsekedni jöttem ide.. Nagyon szar amikor vécére kéne menne és csak 10 percem van, de nem tudom menni, mert áll a farkam. pl osztálykiránduláson amikro a busszal megálltunk.
2020. jún. 29. 18:19
 8/14 A kérdező kommentje:
egyáltlaán nem stresszelek, de néha van olyan pillanat amikor inkább lennék a dutyiban, mit abban a helyzetben. Sajnos volt már ilyen. Be kellett kamuznom, hogy nincs kész a házim csak, hogy ne kelljen kimennem. Tavaly nyár volt, júni eleje. Nagyon laza rövidnadrág, ülve a combom közé szorítottam, úgy nem látszott...
2020. jún. 29. 18:24
 9/14 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz barátnőd jobb lesz a helyzet :)
2020. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Talán többször kellene üritened.Az amit írtál kevésnek tűnik.

Persze lehet más oka is.Merevedés akkor van,ha az agy szexuális központját szexuális inger éri.Lehet ez tudat alatti is,de te már ebből a korból kinőttél.Lehet ez szervi is.A telitődő húgyhólyag nyomást fejt ki a prosztatára,az elzáró szelepen keresztül.

Ez egy folyamat.Az játszódhat le,ami általában férfiaknál kora reggel,amikor állóval ébrednek.

2020. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!