Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel?

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Rengeteg szép hely van a világban amit látni szeretnék majd életem során, de előreláthatóan nem sok lehetőségem lesz utazgatni. Még egyetlen más országban sem jártam eddig.

Tanuló vagyok még, de ha teljes állásban elkezdek dolgozni nyilván egy saját lakásra kell gyűjtenem először,amihez persze hitel is kell majd. Így prioritás szerint ez az első,hogy legyen hol laknom, támogatásra nem számíthatok.

Persze 1-2 közeli országba biztos lesz lehetőségem elutazni, de annyi szép hely van amit látni szeretnék és álmodozom róluk..nem tudom hogy dolgozzam fel hogy jelenleg kilátástalannak tűnnek.



2021. dec. 30. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Tanulj jól,aztán még külföldön is dolgolzatsz vagy továbbtanulhatsz.
2021. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért Magyarországon is van bőven sok szép látnivaló.

És hogyan dolgozd fel?


Ha eszedbe jut az kínai nagyfal, hogy jó lenne látni, akkor elgondolkozol rajta, hogy mit szeretnél jobban, lakást vagy egy napra látni a nagyfalat.

Egy cél érdekében mindig áldozatokat kell hozni.


De gondolkozhatsz azon is, hogy kereshetsz többet, milyen alternatív módja van annak, hogy valahova kijuss, pl. munka.

2021. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tehat az eleted el se kezdodott meg, de mar most "tudod" hogy nem fogsz tudni utazni? tanulni kell, osztondijat szerezni, kulfoldre is lehet menni tanulni. egy jo papirral lehet jol keresni, akkor lesz penz utazasra. amugy a nyugati orszagokban teljesen termeszetes hogy eletuk vegeig alberletben elnek az emberek
2021. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább tegyél azért, hogy eljuss ezekre a helyekre. Nagyon sok jó lehetőség van, filléres repülőjegyek mindenfelé... Csak rugalmasnak kell lenni az időponttal. Én is szegény családból jövök, de már a diákmunkával gyűjtött pénzből is voltam pár gyönyörű helyen, olcsó repülőjeggyel, a legolcsóbb szálláshelyeket keresve. Reptéren is éjszakáztam már, de az is megérte az utazásért cserébe. Voltam pl Prágában úgy, hogy korán reggel ment a busz és késő este haza, így ott is volt egy szép napom és a buszjegy nagyon olcsó volt. Meg lehet találni a lehetőségeket, sokkal jobb, mint régen. A régi rendszerben még akkor sem mehettél szabadon sehova, ha volt rá pénzed. Szóval ne könyveld el ezt így, mert rengeteg helyre van még lehetőséged elmenni. :)
2021. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!