Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg sok embernek problémát...

Tényleg sok embernek problémát jelentett a home office?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem volt egy normális asztaluk sem, ahova le tudjanak tenni laptopot, vagy asztali gépet, papírokat. És láttam, hogy sokan küszködtek étkező asztaloknál, panellakásos lehajthatós kis asztaloknál, esetleg gyorsan megvásárolt gyerekméretű iróasztaloknál.


Tényleg alapvetően felesleges bútordarabnak gondolják az emberek az íróasztalt otthonra? Ha én is olyan ember vagyok, aki emberien él, akkor tényleg felesleges lenne egy íróasztal normális székkel.


Bár ez szerintem intelligencia kérdése is, mert ugye sok ember a kézzelfogható dolgok mentén szereti élni az életét és az írásbeliség meg az elvont logika olyan dolgok, amivel egész életében hadilábon állt.


Elvont logika helyett az emberek előnyben részesítik az érzelmeket megmozgató misztikus dolgokat.


Csak nem tudom melyik vitte előrébb az emberiséget...


2021. dec. 30. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván olyan problémákat jelentett az az irdatlan munka mennyiség hogy belefért egy ház kifestés, költözés, és még valaki fel is hízott a nagy gondban.
2021. dec. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem egy évig az ágyamból dolgoztam, mert csak egy asztal fért el a lakásban amiben laktunk, arra pedig a páromnak nagyobb szüksége volt. Mondjuk én még így is szívesebben dolgoztam otthonról, mint az irodából, de nem volt a legkényelmesebb. Nálunk valóban felesleges bútordarab lett volna, olyan szempontból, hogy vagy a kanapét, vagy a könyvespolcot kellett volna kidobni ahhoz, hogy beférjen a lakásba, azok pedig előrább vannak a fontossági listán.

Azóta elköltöztünk és mindkettőnknek van saját íróasztala.

2021. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért tartsak otthon olyan bútort, amit nem használok? Sebtiben vettek valamit, ami megfelel a célnak, vagy az ebédlő asztalhoz ültek. Ne foglalkozz ezzel, ő bajuk.
2021. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
szerntem elég cink, hogy ha valakinek nincs otthon íróasztala
2021. dec. 30. 15:16
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a legpihentetőbb hobbim is az, hogy olvasgatok az interneten mindenféle érdekes, technikai, tudományos témakörben, emellett néha hobbiból programozok, fotót válogatok, szerkesztek, színezek, írok. Mindegyikhez kell íróasztal.

Számomra nehéz elképzelni, hogy valakinek ne legyen. De sokan vannak, akiknek nincs.

2021. dec. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

igen, mert a legtöbb ember a többi emberrel való interakciójából meríti az érzelmi energiát az életéhez


az ő szemükben, ha van egy 'well featured' computer desk akkor te már FURCSA vagy...kivéve persze ha úgy néz ki az asztalod mint valami streameres hülyegyereknek...ugyanis ahhoz tudnak viszonyulni, mivel az már egy közösségi élményhez kapcsolódik az ő olvasatukban.

2021. dec. 30. 15:23
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nincs íróasztalunk. Nem azért mert nem fér el, egyszerűen nincs rá szükségünk. Én az étkezőben dolgozom, ahol simán tudok ülni 6-8 órát, mert kényelmes. Ott a notebook is simán elfér, elég nagy az asztal. A férjem meg a nappaliban szokott dolgozni, neki nem kell sokat ülnie a gép előtt.


Munkaidőn kívül meg nem ülünk a gép előtt, ezért sem kell íróasztal. Ha valamit nyomtatni kell, akkor vagy telefonról megy vagy notebookról, wifin keresztül. Teljesen felesleges berendezni egy dolgozószobát amikor nincs rá szükség.


Én szeretek az étkezőben dolgozni, mert mellette van a konyha és tudok közben főzni, közel van a kávé, látom közben a kertet stb.

Nem költöznék fel az emeletre egy íróasztalhoz.

2021. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Most igazából mi a kérdés a dedós "há' de nincsen otthon íróasztala" szinten kívül?
2021. dec. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ez nem dedós, csak pont olyan megszégyenítés, mint amit a "normális" emberek szoktak csinálni amikor valaki nem áll be a sorba
2021. dec. 30. 15:37
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg:


1. Ha valakinek eddig nem kellett otthonról dolgozni, akkor nem feltétlenül kell neki klasszikus íróasztal.


2. Magad is írod, hogy kis panellakásokban élnek az emberek, ahol kell a hely, szintén nem feltétlenül a dolgozó-íróasztal lesz a prioritás.


3. Miért baj a "gyerekméretű" íróasztal? Egyetemistaként építészkaron el nem tudtam képzelni az életet hatalmas legalább 1 x 1,5 asztallap nélkül, most annyi kell, hogy elférjen a laptop.


4. Ebbe az egészbe belekeverni az intelligenciát elég sokat elárul a tied hiányáról.

2021. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!