Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajszikhoz, vagy tehetségtele...

Csajszikhoz, vagy tehetségtelenebb srácokhoz fordulnék, hogy nagyobb autóra váltásnál jelentett-e különösebb problémát a méret megszokása?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 4 méter 5 centis autóm van, és az új kiszemelt (főként család bővülés miatt) 4 méter 56 centi.

Nem tartom magam abszolút bénának, csak kicsit tartok attól, hogy kapásból lezúzom valahol a verdát.


2021. szept. 20. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
KB nekünk is így volt a váltás. 4 méteres szedánról, 4,6 méteres kombi. Körülbelül 1 hétig tartott a megszokása. Ezidő alatt sokat segített hogy volt elől-hátul parkradar. De egy idő után már az sem kell. Bárhová beállok vele, pedig én is tartottam tőle, és az első napokban irtó nagynak tűnt. Nyugi, nem lesz baj :)
2021. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít olyan sokat a méret. Ha nincs, rakassál bele tolató radart (20 ezer fornit), ez nagyon sokat segít. A kocsi elejébe is lehet rakni, az is hasznos.
2021. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár km-en furcsa, de meg lehet szokni. Én egy E39-ből ültem át egy F10 sedan-ba (közel 5 méter hosszú), parkolás macerásabb, de PDC sokat segít. #2-es jól írja, ha nem érzed biztosnak a dolgot, akkor pártízezer ft-ért rakass bele parkoló radart, vagy ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor tolatókamera sem olyan vészes árban.
2021. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Suzuki Altorol váltottam Chevrolet aveo sedanra, az Altoval bármilyen szűk fél helyre befértem előre, vaGy hátra, mindegy, az aveoval úgy pakoltam eleinte, hogy direkt nagy helyeket kerestem mondjuk ahova beférne vagy 3 autó :D meg ha tolatva álltam be hagytam mögötte kB 1,5 métert mert nem láttam hol a hátulja a csomagtartónak, már beállok rendesen meg raktam bele tolató radart az nagy segítség.

Közlekedésileg a méret különbség nem probléma, csak parkolás tekintetében.

30/F

2021. szept. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, tiszta véletlenül nem Golf 7 kombi a kiszemelt? Mert annak a hosszúsága pontosan 4,56 méter. Nekünk is az van, ha kell tapasztalat írj rám. (1-es voltam)
2021. szept. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 - A kiszemelt a 3-as Ford Focus kombi verziója. 4 milliméter híján 456 cm.

A VW márkával nem vagyok jó kapcsolatban 🙂 De csak személyes okokból.

2021. szept. 21. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Áh értem. Akkor pont ugyan akkora a két autó :D
2021. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!