Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól tettem hogy elvettem a...

Jól tettem hogy elvettem a kocsikulcsot vagy nem?

Figyelt kérdés

Tegnapi bulin történt, egyik haverom atomrészegen haza akart vezetni, a kocsiig is alig tudott elmenni sőt a kocsiban ülni is alig annyira részeg volt. Észre vettem, gyorsan behajoltam az anyósülés felől és mikor indította gyorsan ki kaptam a kulcsot. Persze az óta én vagyok a gonosz mert elvettem a kulcsát, semennyi megbánást nem mutat, nem bír szembe nézni magával csak azt mondogatja hogy micsoda bunkó vagyok hogy ilyet tettem.

Mondtam is neki hogy megbántam az egészet, bánom hogy nem fújatták meg a rendőrök és vették el a jogsiját.

Szerintetek jól tettem, vagy hagynom kellett volna hogy a rend őrei vegyék kezelésbe?



2022. jan. 1. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az ember konkrétan közveszélyes. Ilyenek ölnek embert autóval. Elsősorban.
2022. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted. Az még a legjobb eset lett volna (a rosszak közül) ha elveszik a jogsiját, de súlyos balesettel/emberöléssel is végződhetett volna.
2022. jan. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól tetted.
2022. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
+1 szavazat arra, hogy jól tetted.
2022. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem tudják, de jogot tanult emberként leírom. JOGOD van civilként is visszatartani bárkit, aki bűncselekményre készül! Ő arra készült, te megtetted amit tudtàl, nagyon jól tetted! Ha nem csináltad volna lehet balesetben ártatlan embereket ölt volna meg a hülye gyerek haverod.

Nagyon jól csináltad, csak így tovább!

2022. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ügyes, jó lépés.
2022. jan. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, ha az utca vegén a kerítésbe csattan akkor meg azert lennel szemétláda.

Sajnos sokan könnyen beleesnek az ön es közveszélyes állapotba.

2022. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!