Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kocsikulcs 2,5 órát töltött...

A kocsikulcs 2,5 órát töltött a mosógépben. Van még rá esély, hogy kiszáradás után működni fog vagy vége van szegénynek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nemtudom, nézegetem a kocsikulcsomat.. melyik része ne működne? a fém szár, vagy a műanyag "fej"? :D
2020. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2020. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha távirányítós akkor az elem a zárlat miatt valószínű lemerült, a többi részét annyira nem érdekli a víz.

Ha pörög az önindító, de nem indul be akkor meg az immobilizer chip beszart, autószerelő megoldja.

2020. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az enyémmel benn voltam a tengerben 2 órán át és utána egyből működött, úgyhogy hagyd megszáradni kicsit, majd próbáld ki :D
2020. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd rizsbe, az jól felszívja a nedvességet. Utána esetleg elemcsere és próba.
2020. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elemet mindenképp cserélnék illetve hagynám kiszáradni.

Hajszárítóval ne szárítgasd hanem magától száradjon ki mondjuk radiátor felett. Legyen szétszedve. Ha most jó is lesz, nincs rá garancia, hogy éveket kibír.

2020. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!